Rana Özmutlu Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 28 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi Rana Özmutlu Oldu

Bugün Ne Giysem 2012'nin Birincisi Rana Özmutlu Oldu Show tv'de 27 Aralık 2012 tarihinde canlı yayınlanan bugün ne giysem yarışma programının finali yapıldı. Halkın kullandığı SMS oylarıyla bugün ne giysem yarışmasının 2012'nin birincisi Rana Özmutlu oldu.

Bugün Ne Giysem muhteşem gala gecesi ile finalini yaptı.

18 finalist birbirinden şık güzel kostümleri podyumda boy gösterirken heyecan doruktaydı. Adaylar arasında Duygu yarışmaya ilk günden beri maskesiyle katılmıştı. Gala gecesinde maskesini çıkaran Duygu güzelliğiyle göz kamaştırdı. 3.en şık bayan Ayşe 2. en şık bayan Duygu ve 1. Rana Özmutlu oldu

2. Cevap: Rana Özmutlu Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi

İvana Sert, Güneri Cıvaoğlu ve Erol Albayrak gibi isimlerin jüride yer aldığı yarışmada, SMS üzerinden yapılan halk oylamasında birinci 81 yaşındaki Rana Özmutlu oldu. Yarışmayı birincilikle bitiren Rana Özmutlu, 100 bin TL'lik büyük ödülün de sahibi oldu.

Tebrikler çok şık bir bayan daha şık bayanlarda vardı ama hak eden yarışmacılardan olduğunu düşünüyorum .

3. Cevap: Rana Özmutlu Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi

Ben gerçekten neden seçildiğini anlamadım, bence kendisine sadece onur ödülü verilse yeterliydi...Diğer insanların hakları yendi ...

4. Cevap: Rana Özmutlu Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi

Haklısın canım banada çok garip geldi bu seçim muhteşem şık ve güzel kızlar vardı yarışmacıların içerisinde.

5. Cevap: Rana Özmutlu Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi

Eğer sembolik olarak yılın en güzel giyinen kadınının seçildiği bir yarışmada birinci olan kişi sadece "cumhuriyet kadını" tanımına uyuyor diye seçiliyorsa bence bu yarışma da kendini sorgulamalı. Neyi niçin yaptığına karar vermeli...Dediğim gibi böyle cici bir teyzeye onur ödülü verilmesi yerinde olurdu...Ama geçti tabi...Darısı diğer yarışmalara...

6. Cevap: Rana Özmutlu Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi

Bugün ne giysem ekibi ve jurisinin bildikleri olsa gerek bende anlıyamadım böyle bir tercih yapmalarının nedenini çünkü bu gün ne giysem yarışmasının amacı Türkiyenin en şık bayanını seçmek değilmiydi...

7. Cevap: Rana Özmutlu Bugün Ne Giysem 2012 Birincisi

Demek ki amaç yılın en şık bayanını seçmek değil, gündem yaratmakmış...