Racon Mesajlar

'Güzel Sözler' forumunda DiScOvErEr tarafından 23 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye...

HaYatI Kazanmayı öqrendik Ama YaSamayı öqrenemedik hayatımıza yıLLar Kattık Ama YıLLara HayaT KaTaMadIk!:f20:

Seni ben kendime kader saymıştım ; Ugruna herşeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla göz yaşı DEĞMEZMİŞ SANA!

Beş para edermi varlığın ! Yokluğun beni acıtsın , alem affetsin seni . Ben affetmem . Nerde Unuttuysan Beni Orda Kal !.

çekmişim esrarı gozlerım kanlı ıskenderun sokaklarında bır delıkanlı kollarında desen jılet yarası oda bır kahpe hatırası

bilmesekte bir köşede oturup müslüm babayı dinleyip sevdiyimiz hatırlamasını iyi biliriz:f196:

serseriler aşkı bilmez derler sorun bakalım sosyete görünümlü piçlere aşkı kimden öğrenmişler

ne ferdi ne orhan sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi:f196:

Mafyada Silahımı Karakolda Resmimi Ceza Evinde İsmimi Bu Alemde Tesbihimi Bıraktım Ama Seni Asla Bırkamadım.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.:f196:

Bizim Fakirlikten Kesemediğimiz Kirli Sakallarımız Şimdi Zengin Çocuklarına İmaj olmuş

UCURUMDAN DÜSERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN İNAN ÖLMEKTEN DEYİL SENİ KIRMAKTAN KORKORIM BE GÜLÜM

Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz
    Kaderime tükirim dedim biraz düşünüce kaderin bana yaptıklarının yanında hiç kalır dedim

Beni seversen ömrüne ömür katarım beni aldatırsan ömründen ömür alırım

2. Cevap: Racon Mesajlar

CıtırLara BakaLım LafAtaLım OlMuşLarı seceLim Can YakaLım

Fırtınanın Şiddeti N e Olursa Olsun Martı Sewdiği Denizden Asla VAzgeçmezzzz

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm…

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm… (biz ölümü qöze aldıkda yanımıızda kimi qötürcez onu düşünüyoruz..)

KOLLARIMDA ÜÇ BEŞ JİLET YARASI O DA GİDEN SON KAHPENİN HATIRASI

herkez sevebılır ama serseriler asla cunku mekan bızım cadde bızım serseri

maksat sevgili uğruna ölmek değil uğruna ölünecek birsevgili bulmaktır

yaşamın karanlık yollarında senle yürümek isterdim durmaksızın

seni sevdiğimi bir bilsen her gece içiyorum efes bilsen

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

H!Ç B!R KIZ H!Ç B!R ERK3G3 BOYUN 3YM3Z H!Ç B!R 3RK3K B!R D@WLA GÖZ Y@ŞIN@ D3YM3Z !!
    !

yoku$u ben ciktim yol senin olsun zehiri ben ictim su senin olsun bitane sen buldun bi tanede ben buldum haberin OLSUN!!!

bu da sana kapak olsun…

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam.

SUSKUNLUĞUMUZ KORKUMUZDAN DEĞİL CESARETİMİZDENDİR

Sevmek bir cay gibi sevilmekse şeker bizim gibi garibanlar cayı şekersiz icer???

hani gözler vardır. sözleri anlatır.hani sözler vardır. gözleri anlatır. birde ASK vardır. seni anlatır..

sen dünyada herhangi birisin;ama herhangi biri için dünyalara bedelsin. suçun seni sonsuza kadar sevmem.cezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen.

sokaklarda müzik çalma wurulursun gece trenlere binme kaybolursunne zaman ararsan ara başıma taç olursun sen benim eski degil eskimeyecek kadar değerli dosttumsun

3. Cevap: Racon Mesajlar

BİZDE BİLİRDİK SEVGİLİYE KARANFİL ALMASINI LAKİN
    AÇ İDİK YEDİK KARANFİL PARASINI

HİÇ KİMSE SEVDAMA SENİN KADAR YAKIŞMADI
    VE SEVDAM HİÇ KİMSEYİ SENİN KADAR YAŞATMADI

Bırak kalbim alev alsın,bırak derdin beni sarsın,sakla beni her halinle aşkın CANIMI ALSIN…!
    herkesten Allah razı olsun her delikanlıyım diye geçinenin bi delikanlı daha üstünü vardır eyvAllah

TOPRAKTAN ALDILAR CİSMİMİ SERSERİ KOYDULAR İSMİMİ EYER GERİ DÖNMESSEM SAKLAYIN HATIRA RESMIMI

KURU ÇIMEN KIMIN İÇİN ANAM AĞLAR BENİM İÇİN SEN AĞLAMA GARİP ANAM CEZA EVİ BENİM İÇİN

seni sevmiştim be sevdim sen ise sevda hançerinle kalbime girdin be sevdim

hayat üç buçuk la dört arasındadır ya üç buçuk atarsın yada dört döörtlük yaşarsın

Milletin derdi ben olmuşum demekki zamanında fazla koymuşum…

TARZIMIZ FARKIMIZ SERSERİYİZ ÖLÜMÜNE SEVERİZ ZERRE KARSILIK BEKLEMEYİZ
    SİZ KUTU KUTU PENSE OYNARKEN BİZ DOSTLARLA KUTU KUTU BİRA İÇERDİK

ben rüzgarların adamıyım öfklerimde büyük olur sewdalarımda sewersem destan kızarsam katliam olur

4. Cevap: Racon Mesajlar

Beni seversen ömrüne ömür katarım beni aldatırsan ömründen ömür alırım .. wuuuuuuuuuuuuuuuu.. ;)

5. Cevap: Racon Mesajlar

:f30::f30: