Pürüzsüz Bir Cilt İçin Bakım Önerileri

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 27 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  Sevgili Forumdas bayanları Cildinizin daha pürüzsüz ve daha sağlıklı görünmesini ister misiniz? Öyleyse sizlere cildinizin sağlıklı ve daha canlı görünmesini sağlıyacak önerilere mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.İşte size bebek gibi bir yüze sahip olmanın yolları. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz bu karışımları deneyerek farkı görebilirsiniz.

  Yüz için nemlendirici maske için gerekli olan Malzemeler: Yumurta sarısı ve süt

  Maskemizin Yapılışı Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt mendille silerek temizleyin. Daha sonra sırasıyla, ılık ve soğuk suyla yüzünüzü yıkayın.Kuru ve nemsiz bir cildiniz varsa bu maske sizin için birebir. İçinde bulunan yumurta sarısı cildinizi beslerken, süt nemlendirecek, yumuşaklık verecek ve sıkılaştıracak.Bu maskeyi Ne zaman kullanmalısınız: Bu maskeyi haftada bir kez uygulamanız yeterli olacakdır sevgili bayanlar..

  *Cilt bakım ürünü almadan önce cilt tipinizi öğrenin. Cildinizin kuru, yağlı, normal ya da karma olup olmadığını öğrendikten sonra sizeuygun bakım ürününü kullanabilirsiniz.

  *Günde en az 2 kere cilt bakımı yapmaya özen gösterin. İlkinizi sabah ve diğerini yatmadan önce yapabilirsiniz. Zamanla cildinizin arındığını ve daha canlı göründüğünü fark edeceksiniz.

  *Cildinizde temizleyici kalıntıları kalmadığından emin olun. İyi bir cilt temizleme ürünü alın, cildinize yavaş bir masajla uygulayın. Kirlerin iyice temizlendiğinden, fazla yağların alındığından emin olun. Daha sonra cildinizi iyice durulayın.
   
Yükleniyor...
- Pürüzsüz Cilt İçin Forum Tarih
Pürüzsüz bir cilt için ne yapmak gerekir Kişisel Bakım 10 Ağustos 2014
Pürüzsüz Bir Cilt için 5 Tavsiye Kişisel Bakım 30 Aralık 2011
Pürüzsüz cilt için Kişisel Bakım 13 Ekim 2011
Pürüzsüz bir cilt için öneriler Kişisel Bakım 14 Temmuz 2011