Psikolojik Manevi Sıkıntı İçin Dualar

'Soru Cevap' forumunda EyLüL tarafından 23 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

 1. Psikolojik Manevi Sıkıntı İçin Dua


  Psikolojik Manevi Sikınti İcin Dualar


  Rahman ve Rahim Allah’ın adı ile.

  Elif lam mim. Rahman ve Rahim Allah’ın adı ile. Bu, kendisinde şüphe olmayan kitaptır. Allah’a karşı gelmekten sakınanlar için yol göstericidir. Onlar gaybe inanırlar, namazı dosdoğru kılarlar, kendilerine rızık olarak verdiğimizden de Allah yolunda harcarlar. Onlar sana indirilene de, senden önce indirilenlere de inanırlar. Ahirete de kesin olarak inanırlar.” Okunuşu:“Bismillahi’r-Rahmani’r-Rahim.

  Elif Lam Mim. Zalike’l-kitabü la raybe fih. Hüden lil-müttekin, Ellezine yu minune bi’l-ğaybi ve yükimune’s-salete ve mimma razaknahüm yünfikun. Vellezine yü’minune bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablike ve bi’l-ahiratihüm yükınun.

  Rahman ve Rahim olan Allah’ın adı ile.

  Hamd, alemlerin Rabbi, Allah’a mahsustur. Hesap ve ceza gününün (ahiret gününün) maliki. Rahman, Rahim,(Allah’ım!) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola ilet. Kendilerine nimet verdiklerinin yoluna (ilet), gazaba uğrayanlarınkine ve sapıklarınkine değil.”

  Bismillahi’r-Rahmani’r Rahim

  Elhamdülillahi Rabbi’l-âlemin. Er-Rahmani’r-Rahim. Maliki yevmi’d-din. Iyyake na’büdü ve iyyake neste’in. İhdine’s- sırata 1-mustekim. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayri’l- meğdubi aley him ve le’d-dallin.”
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Temmuz 2015
Yükleniyor...
- Psikolojik Manevi Sıkıntı Forum Tarih
Mobbing (Psikolojik Taciz) Nedir? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Koç burcu erkeğinin psikolojik özellikleri nelerdir? Astroloji ve Burçlar 26 Şubat 2014
Hamilelik Belirtileri Psikolojik Olabilir mi Bebek Bakımı 15 Ağustos 2012
Mavi Martı Psikolojik Danışma Merkezi Nerede Ne Nerede ? 1 Ağustos 2012