profesyonel iş hayatına hazırlık için güzel bi eğitim

'Sosyal Konular' forumunda grapefruit tarafından 23 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. grapefruit

grapefruit Yasaklı

selam arkadaşlar,

krizin tam göbeğinde mezun olmama çok az kaldı... ve haliyle gelecek korkusu kariyer planları falan... bi süredir kararsızlığımdan dolayı kariyer koçluğuyla ilgili araştırma içindeyim.kariyer okulu diye bişi buldum. 8 hafta eğitim alıyosun çeşitli konularda, sana testler yapıyolar yeteneklerini keşfetmek için falan, pğrogramın sonunda google, microsoft, pepsi, p&g gibi şirketlerle iş görüşmesine giriyosun.. http://egitisimkariyerokulu.com/ 3. sınıfların, geçen sene mezun olanların veya benim durumumda olanların ççok işine yarayabilir diye düşündüm.. iş hayatına atılmak lazım ama deneyimsiz olduun için kimse almıyo ama deneyim de kazanamıyosun kimse almadıkça falan pufff.. bu eğitim o y7üzden güzel bi şans gibi, kapak atarım belki bi yerlere.. ne güzl olur!!! ümitlendim :) gelen var mı başka????!!! düşünüyosanıza sanırım bu günlerde kayıt olursanız indirimli oluyomuş prooram, garantililere de kampanyaıs mı ne varmış sanırım. gelicek olan haber versin de tanışalım ilk hafta kamp varmış, orda eylenirizz :f40:

2. Cevap: profesyonel iş hayatına hazırlık için güzel bi eğitim

marketingist Tüyap tanıtımında da eğlenceden bahsetmişin grapefruit. Eğlenceyi çok seviyorsun sanırım.

3. grapefruit

grapefruit Yasaklı

Cevap: profesyonel iş hayatına hazırlık için güzel bi eğitim

heheh tabiki gencim güzelim eylenicem :f30: bi de ciddi, sıkıcı olan şeylerde bile keyifli bişiyi bulabilme gibi süper biş yeteneğim var :f118: