Prison Break 4. Sezon CNBC-e’de Başlıyor

'Medya Bölümü' forumunda chemist tarafından 7 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Prison Break 4. Sezon CNBC-e’de Başlıyor

CNBC-e, lincoln-burrows, michael-scofield, Prison Break, prison-break-4.-sezon, prison-break-sezon-4, sona episodes prison break altyazı 4. sezon altyazıları 1. bölüm 2. bölüm S4E01 S4E02 subtitles prison break 4. season episodes

6 Kasım Perşembe akşamı saat 21:00′de, CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break“in merak ve heyecanla beklenen 4. sezonu başlıyor.

Lincoln, kardeşi Michael’ı Sona Hapishanesi’nden kurtarmayı başardı. Şimdi sıra intikamda… “Prison Break“, bu akşam ekrana gelecek 4. sezon ilk bölümü ile CNBC-e’de izleyicisi ile buluşuyor. Büyük bir süprizle başlayacak yeni sezon, yine gerilimli, bol karakterli, sürükleyici bir ‘İntikam öyküsü’ ile izleyenleri ekrana kilitleyecek.

2. Lost Lost dediniz beni pc başına kilitlediniz sanırım sıra Prison Break te
    ama bu kez kararlıyım izlemiycem :f20:

3. ben seyretmiyorum

4. Teşekkürler Chemist... Çok fazla seyretme şansım olmadı ama güzel bir dizi:f40

5. Aman izlemesseniz izlemeyin napıyım... İzlicek olanlar için atmıştım konuyu siz ne üstünüze alındınız ki ;) :

6. ben izliycem chemist sen üzülme :f106:

7. Forumdan başımızı kaldırabilirsek izleriz chemist. :f196:

8. bilgi ve paylaşım için teşekkürler chemist

9. Hiç izlemedim ama dizi listemde Süpernaturalin geçmiş sezonlarının bitmesine bir kaç bölüm kaldı ondan sanra dr.house var sırada sonrada bu diziyi koydum sılamaya :)

Bakalım dediğin kadar varmı Chemist..:f20:

10. Yaww sakalımız yokki lafımız dinlensin sen dr. house midir ilk kez duydum boşver onu prison break başla...

11. Tavsiyene uydum Chemist ve diziye başladım şu kadarını söyleye bilirim ben ömrümde böyle kaynar kazan bir dizi görmedim yahuu :)Söylediğin kadar varmış:f196:

12. eee sakalımız yok ezlem sen bana takıl arkadaşım... İzlemicek olanlarr büyükannelerinin dizileriyle oyalansinlarr. :)

13. Ben sadece bir bölüm izledim..O da 2. sezonun ilk bölümüydü..:f106:Yorum yok..:f19: