Pratik Nar ayıklayıcı

'Eğlence' forumunda HazaN tarafından 18 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Nar ayıklama kabı

Bugün Bluem ile birlikte attık kendimizi Konya caddelerine ve başladık araştırmacı gazeteci yönümüzü çalıştırmaya. Sizler için harikulade bir ürün bulduk. Paraparammmmmmmm :))

Elimizde görmüş olduğunuz bu tas nar ayıklama kabı olup piyasada 3 TL ye satılırken bizde beleş neden mi cevabını resimler size verecek dikkatle inceleyin.

Resim 1: Bir adet bütün narımızı alıyoruz ve güzelce yıkıyoruz.İşte narımız hazır

Resim 2: Narı tam ortasından ikiye bölün

Resim 3: Yarım narı, nar ayıklama tasının üzerine ters çevirip koyuyorsunuz.

Resim 4: Elinize geçirdiğiniz kaşığı nara vurmaya başlayın sonuç karşısında şok olacaksınız :f196:

Resim 5: İşte sonuç bu kadar uğraş verdikten sonra nar ayıklama tasımız tam 10 tane narı büyük bir başarıyla ayıkladı. :f118:

Şimdi bu konudan çıkartılacak sonuç; Her gördüğünüz yeni ürünü almaya heveslenmeyin. Hadi aldınız bir tane alın ikincisini denedikten sonra alırsınız. Son sonuç ise oturun kendiniz elinizle ayıklayın narı her çıkan yeni ürüne aldanmayın.

2. :f118::f118: Bende sevindim birden =) Kolay yolu bulundu diye. Nar yerken ortalık Kan göLü oluyor .:f30::f30:

3. Sazan Kim OLuyor ? .d

4. Ben sadece teşhisi koyuyorum..Aralarında paylaşsınlar :DDDD

5. Hanımefendi Yazısndan Hersey AnlasıLıyor .d Hazan abLa duymasın .d

6. Ben hemen anneme sesleniyorum merak etmeyin =)) Hem Pardus örtmenmmm size çok kırıldımmm .. =(

7. Hayrola Bloom ne yaptım yav ? Ühüüüüüü

8. Başlığı görünce aha didim bir lüzumsuz icat daha..Ve hemen konuya daldım fakatt hazanım olayın ne kadar lüzumsuz olduğunu anlatmış zaten..Çok aydınlatıcı bir konu olmuş ellerine sağlık arkadaşım..:f63:

9. Ağlama ağlama yaff =)) Sadece anneme sazan demeye çalıştığın için küsmüştüm. =))))

10. Ama bloom olaya bakınca maalesef öyle :D

11. Hayatımda ilk defa ağız tadıyla ve kolaylıkla nar yemeyi planlıyordum:).Bizzat narcıyı deneyenlerden biri olarak çok şaşkın ve sinirliyim:(.Daha ilginç olan, bir anda bir sürü narın tasa döküleceğini hayal ediyorduk.Sonrasında gülme krizi ve yemek yeme krizi ile birlikte bugün ben kendimi tanıyamadım.:f73::f73::f30::f30:

Nar ayıklayıcızedeler... :)

12. Ne demiş atalarımız; En pratik yol kendi bildiğin yoldur..Herşeyin en doğalı güzeldir. :)) Böyle binlerce ürün var piyasada ne yazık ki..İnanmadığımdan değil de Allahtan kuru kalabalık yapar diye yanından geçmem.:f30:

13. Öncelikle Pardusa seslenmek istiyorum. Bize sazan diyerek açıklamacı kişiliğimizi paramparça ettin be Pardus. Biz bu konuyu bizzat resimler çekerek halka duyurmak ve uyarmak istedik biz yandık siz yanmayın demek istedik.

Bugünden itibaren nar ayıklayıcı, yoğurt ezici olarak hizmet verecek evimizde. Yani boşa gitmiş sayılmaz. Üstelik renkleri çok güzel :f20:

14. Günümüz teknolojisi o kadar geliştiki yeni icatlar bayanları her geçen gün tembelleştiriyor. işte örneği nar ayıklama makinası:) oturupda bir narı ayıklayamıyormusunuz yahu:f30:

iyi olmuş valla arada böyle icatların sonu hüsranla bitsin ki tembelleşmeyin.
    her şeyiniz hazır olmuş sizin:f196:

15. Katılıyorum DARK..Hatta şehrin birinde(sözüm mclisten dışarı) '' TEMBEL AVRAT PAZARI '' varmış..İlgilenenlere duyurlur :DDDDDD

16. Burda büyük bir erkek dayanışması görüyorum
    Tembelde ilan ettiniz bizi ohhh ne alâ
    Ailesi tatildeyken makarnaya talim eden birini tanıyordum ben hatırladınız mı :f30:
    Tembel yada değil evden bayan gidince erkeklerin düştüğü durum hep içler acısı olmuştur :f20:

17. Valla Teknolojiye dua edin yoksa başınızı çamaşırdan bulaşıkdan kaldıramayacaksınız:f30:

18. Ah bu erkekler yok mu hanımların içindeki araştırmacı ruhu hiç bir zaman anlamadınız anlamayacaksınız..:f84:

19. Süper terliklermiş teşekkürler Dark Konya bayiliğini mi alsam aceba?
    Valla iyi iş yapar özellikle çalışan bayanlar kapış kapış alır bunlardan. :f30:

20. :f20: Ayıp valla... Bugün iki zavallı anne,çocuklarının voleybol ve okuldan çıkışını beklerken yaptıkları alışveriş gözünüze battı.Ne var nar ayıklayıcı aldılarsa.:f84: Ama haklısınız onlar anne değil hizmetçi.Burada o iki anneyle dalga gececeğinize,nar makinesinin şokundan sonra mutfağa girip harikalar yaratmak zorunda olduklarını keşke hesaba katsaydınız. Ya da beyler burada böyle ahkam keseceğinize mutfağınızda şu anda didinen :f40: o zavallı kadına azcık yardım etseydiniz... :)