Popstar zedeler

'Haberler' forumunda Oylesine tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Popstar yarışmasının yedincisi için yarışmacı avı önümüzdeki hafta başlıyor.
    Başladığı ilk günden beri pek çok ismi bir anda ünlü yapan Popstar yarışmasının birincilerinin ise
    şimdi ne yaptığı merak konusu.

Popstar, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan, Ebru Gündeş, Bülent Ersoy’dan oluşan jüri
    kadrosu ve Osmantan Erkır’ın sunumuyla yedinci sezonuna başlamaya hazırlanıyor. Ancak
    bugüne kadar pek çok ismi bir anda ünlü yapan Popstar yarışmaları katılanları ünlü olma
    hayali ile ümitlendirirken sonuç hiç beklendiği gibi olmuyor. Birçok Popstar birincisi yarışma
    bitince anında unutulurken sadece iki isim yarışmadan sonra şöhretini azda olsa devam
    ettirebildi. İşte Popstar'ın bir anda parlayan isimlerinin akibeti.

Popstar Emrah; ‘Yarışma zedeler’ adında bir dernek kurarak kimsenin Popstar ve benzeri
    tarzdaki yarışmalara katılmamasını önerdi.

Popstar Firdevs; Yarışma ile gelen şöhreti iyi değerlendirip hemen albüm çıkardı. Onun
    albümü de diğerlerininki gibi beklenen ilgiyi görmedi. Firdevs şimdi Anadolu şehirlerinde
    ikinci sınıf kulüplerde sahne alıyor

Popstar Bayhan; Sabun köpüğü starlardan biri oldu. Yarışmanın en çok konuşulan ismi
    Bayhan`ın, `Hayal Edemiyorum` adlı albümü ilgi görmedi Kadıköy´de asayiş uygulamasından
    kaçan ´Popstar´ Bayhan ve arkadaşları polisle çatıştı. Polis, Bayhan ve arkadaşlarını yakaladı

Popstar Abidin; Aşktan Yana albümünü çıkarttı. 150 binin üzerinde sattı ama o albümden
    para kazanmadı. Abidin, albüm sayesinde köylerden kasabalara kadar gidebildiği her yerde
    200’e yakın konser verdi. Hiçbir festivale hayır demedi. En büyük destekçisi Zerrin Özer ile
    uzun zamandır görüşmüyor. Firdevs ile aynı semtte mütevazı bir evde yaşıyor. Kulüplerde
    çıkmayı tercih etmese de yine de sahne alıyor.

Popstar Aydan Kaya; ‘Elveda Derken’ adlı dizide oyuncu oldu. Dizide ‘Şeyda’ rolüyle çocuklu
    bir anneyi canlandıran Aydan Kaya, aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema- TV
    bölümünde öğrenim görüyor.

Popstar Metin; Yarışmadan sonra ilk albümünü hazırladı. Metin’‘Gidiyorum’ adlı albümünü
    piyasaya çıkardı. Albüme Yıldız Tilbe'de destek verdi ancak albüm başarısız oldu

Popstar Hasret; Kazandığı para ile annesine ev aldıktan sonra bir daha sesi soluğu çıkmadı.
    Kendisi şarkıcılık düşünmediğini sadece ev almak için yarışmaya girdiğini söylüyordu.

Popstar Mehtap; Yarışmadan kazandığı parayı yeni teslim aldı. Şu an Fox Tv'de yayınlanan
    bir başka yarışmada sunuculuk yapıyor.

KAYNAK: GAZETEPORT MAGAZİN

2. Malesef bu tür yarışmaların yüzünden çok gencimizin hayati ya değişti ya bitti:(

Emeğine sağlık Öylesinemim:f40:

3. Şöhreti yakalamak kadar kaybetmenin de kolay olabileceği unutulmamalı.
    Teşekkürler Öylesine

4. Bu gençlerimize üzülmemek elde değil hiçbir zaman bu tür yarışmaları onaylamadım zaten bilgiler için teşekkürler öylesinemm..

5. evet öylesinem üzücü bir durum aslında önce el üstnde tutuluyor şöhret oldum sanıyorlar daha sonra baksak da hatırlamıyoruz üzülmemek elde değil gerçi yapacak bir şeyde yok seçim kendi seçimleri :oops:

6. Bu tarz yarismalarin iyice suyu cikti bence.

Zaten topu topu bir bölümünü izlemistim.

O yaratiga dayanamiyorum, o bölümüde bir iddialasma üzerine Armagan ve Hasret icin seyretmistim.

Her ikiside aynen kayiplar arasinda.

Yarismanin kime yaradigi önceki gün okudugum haberde gizli idi.

Sayin Osman Tan daha evlenmeden Ebru Gündes e evlenme hediyesi
    olarak bogazdan bir villa almis ve habere göre 1 milyon dolar ödemis.

Diger 3 jüri üyesininde bu programlardan daha az kazandigini sanmiyorum,

Armagan Caglayan i ise anlamiyorum ne yapar?
    Burdan gelen söhret ile bir ara standup yapamaya calisti ama
    ne kadar basarili olabildi malum.
    Standup icin ya komedi insani olacaksin yada hos sohbet sahibi
    bence her ikiside degil kendisi.