polata silah çektigine pişman

'Magazin haberleri' forumunda cemre gizem özen tarafından 11 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Polat'a silah çektiğine pişman
    11 Ekim 2008 Cumartesi 14:46
    Kurtlar Vadisi Terör'de Polat Alemdar'a silah çeken üniversiteli kızı canlandıran Özmdemir, sokakta yürüyemiyor.
    Kurtlar Vadisi Terör'de Polat Alemdar'a silah çeken üniversiteli kızı canlandıran Eda Özdemir tehdit aldığını söyledi. Genç oyuncu, "Yolda rahat yürüyemiyorum. Polat hayranları ‘Pis terörist’ diye bağrıyor" dedi.

Geçen sezonu nefes kesici bir finalle kapatan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisi yeni yayın döneminde Ergenekon örgütlenmesine göndermeler yaparak başladı. Zaten dizi yeni yayın dönemine başlamadan önce kulislerde, yeni bölümlerde Ergenekon'dan alıntılar olacağı iddia ediliyordu.

Bu arada, geçen yıl sadece iki bölüm yayınlanan ve tepkiler üzerine yayından kaldırılan 'Kurtlar Vadisi Terör' dizisinin ilk bölümünde Polat Alemdar'a silah çeken 'Seher' isimli üniversiteli teröristi canlandıran Eda Özdemir yolda yürüyememekten şikayetçi.

24 yaşındaki Eda Özdemir, Polat Alemdar hayranları tarafından sürekli tehdit aldığını belirtti. Özdemir bazı kişilerin kendisini tanıyınca önünü kesip, "Sen Polat abimize nasıl silah çekersin pis terörist" dediklerini söyledi. Genç oyuncu, "Rolümün gerektirdiğini yaptım, gelen tepkiler çok sert ama bu da benim rolümün hakkını verdiğimi gösteriyor" dedi.

2. :))))) Bir zamanlar rahmetli Erol Taş anlatırdı... "Anadoluda sokakta yürürken çok taşlandım... Hain kalpsiz vicdansız diye saldıranlar oldu.. Ekmek parası deyip uzaklaştım..." Birden Erol Taş aklıma geldi ama o zamanla bu zaman arasında dağlar kadar fark var.. Bence Eda Özdemir in anlattıkları sadece biraz reklam kokuyor ne kadar hayran olursa olsun böyle bir hareket olabileceğini düşünmüyorumm....

3. kısa süreli şöhretler de olur böyle şeyler :f196:

4. Bu konuda chemist kardeş sana katılıyorumm:f40:

5. Burada bir ayrıntı yokmu arkadaşlar
    Dizilere filmlere fazlaca kaptırmıyormuyuz kendimizi?
    Neden gerçek görülür roller? bir de bunun tam zıttı söz konusu
    Örnek Atatürk ü canlandıracak kişiyi seçemeyiz mesela yada çok tartışırız ne hikmetse
    Bana göre : Atanın sözleri, neye işaret ettiği, söylemleri dir önemli olan Kimin canlandırdığı değil.
    Ayrıca bu konuda tartışılabilecek yeni açılımlarda var...
    Mesela bu dizi yayından kaldırılsın denildiğinde :f106: sadece dizi ne var bunda diyenler...
    Buyurun görün ne olduğunu dizide kötü karakter oynayan oyuncu bile terörist ilan edile biliyor...
    Bence izlemesini bilmeyen toplumuz.

6. Kesinlikle izlemesini bilmiyoruz bu doğru ama bende inanmıyorum ki bu tip kötü karakter oyuncuları sokakta tepki alsın yani ben asla Ferhundeyi yolda görsem gidip saçını başını yolmayı düşünmem :f106: (çelme takabilirim ama çaktırmadan :f40: )

7. :f30: Ay HazaN Abla yaa alemsinnnnnn..:f106:

Bence de reklam kokan hareketler bunlar..:f40: