Polat Alemdar resimleri

'Resimler' forumunda Ezlem tarafından 15 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Muhammed Necati Şaşmaz 15 Aralık 1971, Sivrice Elazığ doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu 'daki Polat Alemdar rolü ile tanınır. Tam Adı Muhammed Necati Şaşmaz'dır.Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini tamamladı. ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

  Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz,Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden sigorta acentesi'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.


  Necati Şaşmaz resimleri

  Necati Şaşmaz resimleri​. Necati Şaşmaz resimleri​1. Necati Şaşmaz resimleri​2. Necati Şaşmaz resimleri​3. Necati Şaşmaz resimleri​4. Necati Şaşmaz resimleri​5. Necati Şaşmaz resimleri​6. Necati Şaşmaz resimleri​7. Necati Şaşmaz resimleri​8.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- Polat Alemdar resimleri Forum Tarih
Polat Alemdar'ın Yaptığı Dua Popüler Diziler 15 Mart 2013
Polat Alemdar'ı Başkası mı Oynayacak? Kim Oynayacak? Popüler Diziler 6 Şubat 2013
Polat Alemdar'ın eşi neden sınıfta kaldı! Magazin haberleri 5 Şubat 2013
Polat Alemdar Kimle evlendi Magazin haberleri 13 Aralık 2012