Polaris Bot Modelleri 2013

'Moda Rehberi' forumunda Aderito tarafından 5 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Polaris Bot modelleri


  [​IMG]  Polaris bot Modelleri 2013 yılında ve girdiğimiz bu soğuk aylarda ayaklarınızın sıcak tutacak oldukça kaliteli bot modelleri arasında yer alıyorlar. bir çok farklı ve sadık kullanıcıya sahip olan polaris bot modelleri 2012 – 2013′ün soğuk günlerinde ayaklarını ısıtmaya talipler diyebiliriz. Markanın bir çok farklı ayakkabı modeli arasından sizler için en çok satılan ve ayaklarınızı sıcak tutacak bot modellerini seçtik. Polaris bot modelleri arasında genel olarak tam kış ayları için üretilmiş polaris bayan bot modelleri yer almakta. Bu yazımızda Polaris bayan bot modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı renkleri mevcut olmakla beraber kısa çizme modelleri de bu koleksiyonumuzda yer almaktadırlar.

  Polaris bot modelleri koleksiyonumuzda bulunan botlar arasında gri, siyah bot modelleri ve farklı renklerde polaris botlar bulunmakta. Bizler polaris botlar arasında en çok süet polaris bot modellerini sevdik. 3xmoda.com sitesi olarak eğer hala bir bot almamış iseniz bu koleksiyonumuzdaki polaris bayan bot modellerini sizlere tavsiye diyoruz.

  Bir çok farklı mağazada bot satılıyor elbette ancak girilen her mağazada göremeyeceğiniz ve kendi sitelerinden almak için girmek zorunda olduğunuz oldukça kullanışlı ve hoşunuza gidecek modeller bulunmaktadır. Aklınıza gelmeyebilir polaris botlar ve daha fazla ayakkabı modelini polarise ait kendi sitesinden görebilirsiniz. Polaris bot fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Daha sonraki paylaşımlarımızda sizlere farklı markaların farklı modellerini sunmaya devam edeceğiz
  [​IMG]
  polaris-bot.
  polaris-bot1.
  polaris-bot2.
    2. beyendim hepisis cok guzel elinize saglik