Pitbull Fotoğrafları,Pitbull Resimleri

'Hayvanlar Alemi' forumunda Wish tarafından 27 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Pitbull Hakkında Kısa bilgi

  Güçlü çene ve kas yapısına sahip olan köpeklerin erkekleri 45-60 cm, dişileri ise 38-48 cm boyunda olur. Ağırlıkları ise 14-32 kg arasında değişir. Yatay duruşları, kısa kuyrukları, parlak tüyleri ve çevik gövdesiyle dikkat çekerler. Her renk tonunda olabilirler. Bazı durumlarda tehlikeli ve saldırgan hale gelirler. Cesur ve canlı yapısıyla, düşmanlara karşı direnmesi dikkat çekici bir köpektir. Eğitim alanlar zekasını çok iyi kullanabilmektedir. Sahibine karşı itaatkar ve iyi huyludur. Bekçi ve muhafız olarak kullanılmaları uygundur. Köpekler ilk kez 19. yüzyılda İngiltere'de Staffordshire bölgesinde buldug ile terrierlerin çiftleştirilmesiyle elde edilmiştir. Ülkemizde oldukça fazla bulunmasına rağmen, 2004 yılında çıkarılan bir kanunla üretilmesi, ülkeye girmesi, satışı, sergilenmesi ve hediye edilmesi yasaklanmıştır.


  Pitbull davranışları nasıldır?

  Bu tür köpekler nesneleri oyun amaçlı ısırmayı sever. Enerjisini harcayabilmesi için, yerden 1,5 metre yukarıya asılan hedefle oynamasına izin verilmelidir. Köpekler bu sebeple agresif bir yapıya girmezler. Bu onların içerisindeki negatif enerjiyi azaltacak bir etkinliktir. Köpekler ısırma işlemini arka azılarını kullanarak yaparlar. Karşılaştıkları köpeklere karşı bir çok pitbull agresif tavırlar sergileyerek, üstünlük kurmak isterler. Bu köpeklerin 6-7 aylık olduğu dönemde oldukça sık rastlanan bir durumdur. Bu davranışlara müdahale ederek engellemek gerekir. Sizlerin bu köpeklere öğreteceğiniz ilk şey başka köpeklere ve insanlara nasıl davranması gerektiğidir. Başka hayvanlara saldırmalarını hoş karşılamamanız gerekir. Bu köpekleri iyi bir eğitimle, fiziksel özelliklerini değerlendirerek, dilediğiniz amaca hizmet edecek hale getirebilirsiniz.


  Süper Pitbull Fotoları
  Pitbull Fotoğrafları1. Pitbull Fotoğrafları2. Pitbull Fotoğrafları3. Pitbull Fotoğrafları4. Pitbull Fotoğrafları5. Pitbull Fotoğrafları6. Pitbull Fotoğrafları7. Pitbull Fotoğrafları8. Pitbull Fotoğrafları9. Pitbull Fotoğrafları10. Pitbull Fotoğrafları11. Pitbull Fotoğrafları12. Pitbull Fotoğrafları13. Pitbull Fotoğrafları14. Pitbull Fotoğrafları15.
   
 2. Amanınnnn enn sondan 2. çok kötüydü :f196:
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2014
 3. Sevmiyorum ben bu köpekleri ürkütücü bakıyorlar ve çok çirkinler sevimlilikleri yok :)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2014
 4. benim hoşuma giden tür kangal üstüne tanımam
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2014
 5. Aynen katılıyorum.Ve bunlar da o kadar şirin ki kolumu kaptırasım geldi :)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2014
 6. Adı üstünde köpek anladım da :f196:bu gerçekten köpek :):f73:
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- Pitbull Fotoğrafları Pitbull Forum Tarih
Pitbull Hakkında Ayrıntılı Bilgi Hayvanlar Alemi 11 Ekim 2013
Pitbull İstanbul Konseri 30 Haziran Magazin haberleri 27 Haziran 2012
Pitbull I Know You Want Me Sözleri Şarkı Sözü 10 Mayıs 2012
Pitbull konseri istanbul 2012 Sosyal Konular 30 Mart 2012