Pişmanlıkla ilgili sözler

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve HazaN tarafından 29 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

Pişmanlık sözleri, pişmanlık içeren sözler, pişmanlıkla ilgili güzel sözler, pişmanlıkla ilgili deyimler, pişmanlıkla ilgili atasözleri

- Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa bir gün yaşayacağın bensizlik benim eserim olmayacak

- Birgün gururunu yenip bana geri dönmek istersen sakın dönme Çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar

- Al hançeri vur kalbime,kalbim kana bulansın.Ama fazla derine inme.Çünkü orda sen varsın...

- Sen hep beni baskalariyla kiskandirmaya calisdin.Hedefinede ulastin, ben sevgisiz sende Hedefsiz kaldin..

- Seninle kazandığım yaşama gücünü; seni unutmak için harcıyorum

- sevgi denızının sonu yok gibidir ucsuz bucaksız olsada,sonsuza kadar seninle asmak isterim ve pusulamın ustune tek bır sey yazıyorum "SENI SEVIYORUM"

- Denizlerden Kalem Bulutlardan Kagıt Yaptım Belkide Bin Defa Seni Seviyorum Yazdım. Aptal! Sende Inandın. Ben Seni Sevmedim Sana Taptım...

- Gülümsün kurutamam seni Sularda cürütemem seni Yillarca gormesemde Yine unutamam seni

- Eger ölürsem beni yakıp bir kavanoza koysunlar.O kavanozu başucuna koy.Anlıyorsun degil mi fedakarlığımı vazgeçtim toprak,olmaktan vazgeçtim çiçek olmaktan. Sırf senin yanında kalabilmek için..

- engin denizlerde bir su damlası olmak ya da uçsuz bucaksız sahillerde bir kum tanesi olmak ama en güzeli milyonlarca insan içinde sana vurgun olmak...

- Damlalarin pencereye vurdugu ve ruzgarin kemanini caldigi soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tum guzellikler hep seninle olsun!