Pis Yedili Replikleri

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 16 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Pis Yedili Dizisi Replikleri

Show tv ekranalrının beğeniyle izlenen dizisi Pis yedili halen tüm bölümleri ile izleneme rekorları kırmaya devam ediyor.Dizide canlandırılan karakterler çok beğeniliyor ve ilgiyle merakla izleniyor..Pis Yedili dizisi repliklerini bu başlık altında topluyacağız arkadaşlar sizlerde dilerseniz pis yedili Repliklerini buraya paylaşabilirsiniz .

Pis Yedili Replikleri

Bayrampaşalı : Her zaman yanında olmak, seni sarmak ister bu kollarım. Ama her zaman yanında olamıyorum. Eğer ben olamıyorsam yanında, işte bu atkı sarsın seni benim yerime, ısıtsın içini.

Cimbom : Bu atkı çok güzelmiş. Ama benim bu atkıya ihtiyacım yok ki. Sen hep benim yanımda olacaksın, hep hep hep hep. Bu yaşadıklarımız, ya bi rüyaysa

Bayrampaşalı : Sıkıntı yok Günçiçek, rüyaysa rüya. Biz de uyanmayız olur biter.

Orço : Aliiceee şimdiden 8 tne takipçim oldu bile.

Alice : A-aa kim onlar pamuk prenses ve 7 cüceler mi ?

Günçiçek : Sen hep benim sevgilimdin Güney .

Güney : Aksini söyleyen mi oldu

Bayrampaşalı :İçinde söz olan herşeyi severim.

Elçin :Söz mü?

Bayrampaşalı :Söz.

Zeki: Elçinin babasının adı ne

Trafo : Elçinin babası amca .

Esma Sultan :..Zira o saat benim ve onu senden geri istiyorum oryumcum

Orço : Hıı anlıyorum semacım evet

Esma Sultan:Esma!

Orço :Noldu ? Ha Noldu? Noldu? İnsanın ismini yanlış söyleyince nasıl canı acıyomuş nasıl
    motivasyonu düşüyomuş Ha Noldu? Bakın ne demişler Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkası sana yapmicek!

Orço : Kankijumpingler bırakın şimdi eksi meksi bak yeni manitan geliyor seksi seksi
    Bayrampaşalı : Orço o benim manitam değil, sinirlendirme adamı

Orço : Vay seksi olduğunu kabul ediyosun yani

Elçin : Günaydın

Orço : Günaydın yengecim