photoshopta ortalama

'Teknik Yardım' forumunda YAREN tarafından 21 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. photoshop ortalama,
    photoshopta ortalama nasıl yapılır?
    photoshop resmi ortalama,

Photoshopta Ortalamak

1.ADIM: Yeni bir dosya oluşturun. (File > New) İstediğiniz şekilde bir arka plan ve boyut ayarlayın.Resimde 450x250 boyut kullanılmış.

2.ADIM: Dokümanınızın ortasına istediğiniz bir resmi yapıştırın veya yeni bir katman oluşturarak resminizi çizin.

3. ADIM: Resminizi oluşturduktan sonra (ben resim olarak bu kobra resmini kullanıyorum) taşıma aracını (Move Tool) seçin. ( Kısa yolu V harfidir.)

4. ADIM: Şimdi ortalamak istediğiniz kısmın layerini de seçerek kobra resminin bulunduğu layeri seçin. Bunu yapmak için Layer panelinden SHIFT tuşuna basarak iki layeri de seçin. Sonra üstteki araç kısmına bakın:

5.ADIM: Sonra resimde hafif bir kırmızı ile belirttiğim tuşlara basın. Resminiz böylelikle dikey ve yatay olarak ortalanacaktır.

2. Cevap: photoshopta ortalama

Teşekkürler YAREN Abla bende photoshop kullanmayı Öğrenmek istiyorum Tabikide Benimde Forumdas Ailem Photoshop bildiği için çok sanslıyım :))) Forumdasımdan Öğrenebilirim :)):):f196: