Photoshop Dersi-Göz rengi değiştirme

'Teknik Yardım' forumunda Ezgi tarafından 29 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle herkese merhaba.Bu dersimizde göz rengi nasıl değiştirilir onu göreceğiz.Aslında dudak rengi değiştirmeden farklı bir işlem yapmayacağız.Dikkat edilmesi gereken en önemli husus verdiğiniz renk değerlerinin her iki göz için tutması.Ayrıca göz renginin inandırıcı olması için mavi-yeşil-ela renkli gözler için fazla koyu değerler vermemenizi tavsiye ederim.
    Tahmin edin bu çalışmamızda hangidizi oyuncusunun resmini kullanacağım:f20:
    :f30:

Son hali

Diğer çalışmalarım;

Kolay gelsin

2. Yaaaaa yine mi Kateeeee..!:f20: Ne var şu Kate'de bilmemmmm..:f106:

Ben de Sawyer'ın resmiyle çalışırımm..Alla allaaa..:f36: :f106:

Önce:

Sonra:

Olmuş mu Örtmenimmmmmmmmmm..:f106:

Teşekkürler Ezgi Ablacım güzel anlatım için..

3. yaw nedir bu lost :) benim avatarıma çalışın az benim avatarım tam lost :)

emeklerinize sağlık ezgi ve aysel paylaşım için teşekkürler.

4. Kate için kullandığın :f20: bunu Metin dayım görmesin:f106:
    Sawyer çalışman süper olmuş cnm.Sen kapmışsın bu işi:f40:

:f30:Denedim ama siz uyumuşsunuz.Çalışamadım o yüzden,uyandığınızda deneriz Ayselle:f30:

Bu arada işin içinde Sawyer olurda Jackcim olmazmı

5. Yaw görsün Metin Abimm nolcakk..:f106: Ben hep kızdırıyorum onu Kate konusunda zatennn..:f30: :f30:
    Bu arada teşekkür ederimm beğenmene sevindim Ezgi Ablacım..:f39:

Yaa Tual Abi sen de uyan artık.. Hep uyku hep uyku.. Sonra da benim avatarımla çalışmadınız diyorsun.. Alla allaaa..:f106: :f106:

He bir de Jack'i sevmem ama sen çalışmanda kullanırsında ben beğenmem mii..?;) Çok güzel olmuş ellerine sağlık Ezgi Ablacım..:f40:

6. teşekkürler benim gibi amatör bir photoshop kullanıcısı için çok gerekli birşey

7. Sağol cnm.:f40:
    Hadi Kate'i sevmemeni anlarım(Bazen bende sevmiyorum çaktırma) da Jack'i neden sevmiyorsun.;) : Yardımsever(ada da yardım etmediği kimse yok hatta Ben'in bile Hatch'teyken omzunu tedavi etmişti),duygusal(Sarah'ın ayrılmak istediğini duyduğundaki hali,Boone'un öldüğü zamanki hali...Claire kaçırıldığı zaman ona inanmadığı için kendini suçladığı hali...aklıma gelmiyor ama birçok sahne var )fedakar(Ben'i ameliyat ederken Jack kendini öldüreceklerini zannettiği halde Sawyer la Kate'in kaçmasına yardım etti,kurtulanlar kendini güvende hissetsin diye günlerce uyumadı ,Sawyer uçak enkazından kendi için birşeyler araklarken -Sawyer'a kızmıyorum onun tarzı o-Jack ilaç arıyordu)
    kolay kolay pes etmeyen(Charlie yi ağaçta asılı bulduğu zaman hayata döndürmek için ne kadar çok uğraçtı not:Kate de o sahnede beni etkilemişti)Lider ruhlu(kabul etmesede)...

Benden başka kimse Jack'i anlamıyor:f30:
    Konu nerden nereye geldi yaw:f40:

8. Allah allah kafayı yicem ya ben beceremedim hayret birşey ya:f106: :f106:

9. Ezgi Ablacım aslında Jack'i arada ben de seviyorum.. Anla işte uyussluk yapcam ya ondan..:f106: :f106:

Yaw evet bu arada konu nerdennn nereye geldii..:f30: Biz bi ara bunu seninle msn de konuşalım..:f106: Ne dersinnn..:f40:

10. Tamam süper olur :f40: pazartesi öğlenden itibaren kimse tututamaz beni,sürekli msndeyim inş:f30: