Periscope Bilgisayardan nasıl izlenir?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Editör Site Yetkilisi

  Periscope Bilgisayardan nasıl izlenir?

  [​IMG]


  Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Periscope uygulamasını bilgisayar üzerinden nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Bilmeyenler varsa hemen söyleyelim mobil cihazlarda müptelası olduğunuz bu uygulamayı bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz.

  Twitter tarafından geliştirilen ve önce iPhone kullanıcıları için sunulan Periscope zamanla diğer mobil cihazlarda da büyük ilgi gördü. Zamanla kullanıcı sayısını hızla arttıran uygulama bilgisayar üzerinden de yayın yapabiliyor. Ama bunun için birkaç küçük şey yapmak gerekli.

  Eğer bilgisayar üzerinden yayınları izlemek istiyorsanız ilk önce bilgisayarınızı bir Android’e dönüştürmeniz gerekiyor. Bunun için de küçük bir programın yardımına ihtiyacınız var. BlueStacks adlı programı bilgisayarınıza indirin.

  İndirdiğiniz programı çalıştırın ve kurun. Kurulum sırasında sizi yönlendireceği için her hangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

  İndirdiğiniz programı açın ve Google kullanıcı hesabınızla giriş yapın. Buraya kadar herşey tamamsa şimdi yapmanız gereken Google Play’den indirmek olacak.

  Gördüğünüz gibi aslında çokta zor bir işlem değil. Sizin sadece bir kaç dakikanızı alacak türden. Bundan sonra yapmanız gerekenleri zaten biliyorsunuz. Periscop uygulamasını açın ve Twitter hesabınızla giriş yapın.

  Hemen söyleyelim bilgisayarınıza indirdiğiniz BlueStacks isimli program sayesinde sadece Periscope değil bunun yanı sıra pek çok oyun ve uygulamayı bilgisayarınız üzerinde çalıştırabilirsiniz. Telefonunuzun bataryasını tüketmek istemiyorsanız özellikle oyunları bu program sayesinde bilgisayarınıza indirebilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
   
Yükleniyor...
- Periscope Bilgisayardan nasıl Forum Tarih
Periscope nedir? Periscope nasıl kullanılır? Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016
İphone 5 e Bilgisayardan Müzik Atma Teknoloji Haberleri 12 Mart 2013
Bilgisayardan Televizyona Görüntü Ve Ses Aktarmak Teknik Yardım 30 Ocak 2013
Format Sonrası Bilgisayardan Ses Gelmiyor Teknik Yardım 29 Ocak 2013