Perihan Sözen tabloları

'Resimler' forumunda Dark tarafından 27 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Yunanistan'ın Gümülcine şehrinde doğdu. Ayni zamanda Türk sanat müziği sanatçısıdır. Uzun yıllar Türk sanat müziği çalışmaları yaptı. Son altı yıldır resim yapıyor. Hiç resim dersi almamasına rağmen, sanatçı ruhunun verdiği içgüdüsellikle resim çalışmalarına devam etmektedir.

Perihan Sözen yapmış olduğu tabloları ben Beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz.:f118:

Perihan Sözen tabloları.

Perihan Sözen tabloları1.

Perihan Sözen tabloları3.

okkan bunu beğendi.

2. Cevap: Perihan Sözen tabloları

Harika yorumu eşliğinde muhteşem görüntüler..:f118::f118:

3. Cevap: Perihan Sözen tabloları

Tablolar süper ders almadan içgüdüsel yapmış ellerine yüreğine sağlık.

+ rep ama sana değil Dark :D

4. Cevap: Perihan Sözen tabloları

gerçekten süper tablolar muhteşem olmuş :f118::f118::f118:

5. Cevap: Perihan Sözen tabloları

gerçekten harika çalışmalar güzel müzik eşliğinde seyre doyum olmuyor sanatçımızın emeğine sağlık olsun bu harika sunuma teşekkürler dark:f40:

6. Cevap: Perihan Sözen tabloları

DarK [​IMG] ellerine sağlık hepsini bir arada müzik eşliğinde izledik:f118:

7. Cevap: Perihan Sözen tabloları

Ben sesine mi yorum yapayım ,şarkıya mı,tablolarına mı bilmedim. Tek kelimeyle hepside süper.:f40: Bir sanat müziği aşığı olarak Perihan Sözen'in böylesine güzel resimler yaptığını bilmiyordum.:oops: Tablolara bakmaya insan doymuyor. Acaba sergi açmayı düşünüyor mu yada tablolarını satışa sunmayı düşündü mü hiç merak ettim.

8. Cevap: Perihan Sözen tabloları

Ben 10 parmağında 10 marifet diye buna derim..Wish e katılıyorum gerçekten harika insan neye yorum yapacağını şaşırıyor..:f118::f118::f118:

9. Cevap: Perihan Sözen tabloları

gercekten esi benzeri bulunmayan degerimizdir Perihan hanim. Kendisini o kadar cok seviyorum'ki gerek sanatciligi sesi yorumu ve calismalari oldun gercekten 10 parmaginda 10 marifetli bir sanatcimizdir.. Degerinin bilinmesi dilegimle..

Paylasim icinde cok tesekkur ediyorum..

10. Cevap: Perihan Sözen tabloları

Bizde perihan Sözen hanımı eserleriyle tanıma fırsatımız oldu:f118::f40:

11. Cevap: Perihan Sözen tabloları

Video boş malesef. Böyle tanınmış bir ressamdan tabloları merak ederek günümü geçirmek istemiyorum.Videoyu yenilerseniz sevinirim.