Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci nin Evlilik Haberi

'Magazin haberleri' forumunda Wish tarafından 2 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Kavak Yelleri Aslı ve Deniz Evleniyor
    Kavak Yellerinin Aslı sı Kiminle Evleniyor

Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci evleniyor mu

Yaklaşık 1 yıl birlikte olan Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Kavak Yelleri’nin oyuncularından Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci geçen hafta nişanlandı. Aile arasında nişanlanan çiftin gelecek yaz nikah masasına oturacağı öğrenildi. Dizide de bir dönem aşk yaşayan çiftin nişan haberi ise fanları arasında hızla yayıldı.Pelin Karahan’ın fan sitesinde nişan haberini forumlara taşıyan dizinin hayranlarından bir kısmı “İbrahim Pelin’e tek taşı taktı, hayırlı olsun” diyerek ikiliyi tebrik etti. Geçen yıl kasım ayında ilk kez objektiflere yakalanan ikiliden Pelin Karahan da katıldığı Beyaz Show’da parmağındaki alyansla dikkat çekti.

Rol arkadaşı İbrahim Kendirci'yle birlikte olan Pelin Karahan, evliliğe sıcak baktığını dile getirdi.

Genç oyuncu Pelin Karahan, Elele dergisine samimi açıklamalarda bulundu. İki yıldır rol arkadaşı İbrahim Kendirci ile aşk yaşayan oyuncu, evliliğe hiç de uzak olmadığını belirtti. "Evliliğe çok sıcak bakıyorum. Şu yaştan önce yada sonra gibi bir takıntım yok. Her an her şey olabilir. Bence evlilik çok güzel şey... Kimi çok korkar ve kaçar ya da 'zaten mutluyuz' diyerekevlenmek istemez ya, ben bunlara hiç katılmıyorum" diyen Karahan, söz çocuğa geldiğinde ise geri adım attı: "Evlilik evet ama çocuk sonra... Çünkü çocuk hayatı tamamen bağlayan bir şey."

İKİMİZ DE KISKANCIZ
    Özeleştiri yapmaktan kaçınmayan Pelin Karahan, dışarıdan bakıldığında çok sakin ve uyumlu görünmesine rağmen özel hayatta biraz problemli olduğunu da itiraf etti: "Zaman zaman zor biriyim. Ne yalan söyleyeyim, benim de çok kıskanç olduğum, çok naz yaptığım, çok huysuzluk ettiğim zamanlar var. Mükemmel değilim sonuçta. Ben de kıskancım, İbrahim de kıskançtır. Kadın olarak daha narin, daha alıngan olduğum ya da ısrarcı davrandığım zamanlar da oluyor, bunun önüne geçemiyorum. Ama hiçbirimiz dört dörtlük değiliz ki... Biz de zaman zaman zıt, zaman zaman uyumlu bir çiftiz."

2. Cevap: Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci nin Evlilik Haberi

Way beaah güzel özeleştiri :f40: