Patronun MSN i..

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 5 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Evettttt sizler için patronun msnini ele geçirdim..:f106:

NURDİN bunu beğendi.

2. evet evett patronn bana ne zaman flaşh yapmayı öğreteceksiniz yaaaaa:f30::f30::f30:

güldüğüme bakmayın bu konuda çok kızgınım aslında hee bakın nasılmı işte böyle :f196::f196:

offf ayselcim harikasın meleğim bizi düşünen bir sen varsın zaten eline ne geçirrisen paylaş bizimle ki

öğrenelim patron neler düşünüyor hakkımızda :f106::f106:

tamam tamam sustum ve gülmüyorum yoksa anında yasaklanaıcam gördük neler yapabileceğinizi patron

siz bitanesiniz :f40:

benim flaşh işini bi konuşalım lütfen :f40:

3. emeğine sağlık aysel güzel olmuş gerçekten:)))

4. Harika olmuşşşşşşş:f30:.... En dertli mod benim galiba:f9::f9::f30:... Bu arada patronu hiç online görmüyorum demek çoktan engellemiş beni

5. Ayselcim, meleğim ne iyi yaptın da yayınladın bu msnyi sen... yalnız sayende birde patronun niye msn yi hiç açmadığını öğrenmiş olduk. Benimde böyle msn adresim olsa bende açmazdım baksana halinden memnun birkişi yok :)

6. özel hayata saygı diye birşey kalmamış :f30::f30::f30:

şimdi sıra kimin msn görüntülerinde aysel :f196:

7. Ayy bakın hele hiç bişi istiyom mu nasıl tatlıyım hadi çalışalım diyom sadece kendime rep vercem :D

Teşekkürler birtanemm çok güzel olmuş :f40:

8. Ayselim çok yaşa emi..Gülümseten hoş bir paylaşım ellerine sağlık.Birebir uyumlu olmuş iletiler:f196:

9. Patron biz seni hep :f81: bilirdik. Sen hepimizi ayaktamı uyuttun ne :f106:

Şekercim :f58: hafiyeliğinde olmasa bize gerçekleri kim gösterecekti :f40:

HazaN senden de ücret talep edecem bak avukatın bile oldum sonunda :f106:

10. aysell harika olmuş çok beğendim

insanları güzel gözlemleyip özelllik ve karakterlerini çok güzel yansıtabiliyorsun helal sana + rep