Patrick Swayze öldü

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 15 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Duyduğumda şok oldum tek kelimeyle. "dirty dance" "Ghost" gibi unutulmaz filmlerde başrol oynayan Patrick Swayze 57 yaşında pankreas kanserine yenik düştü.
    Uzun zamandan beri tedavi gören Swayze Ocak 2009 da kanserin azda olsa Karaciğere atladığını ve Nisan 2009 da karaciğeri tamamen sardığını öğrenmiş.
    Mart 2008 den buyana verdiği mücadeleyi malesef kaybetti ünlü aktör.
    Ben onu "Hayalet" filmiyle hatırlayacağım. Bana her izlediğimde gözyaşı döktüren o güzel film. Bunu yürekten söylüyorum unutulmayacak isimler arasındasın ve hep öyle kalacaksın...
    Güle Güle .....

2. Cevap: Patrick Swayze öldü

Bu adamı daha once resımlerde de fılmlerdede gormemıstım ama yınede Allahım rahmet eylesın. :) Mekanı Cennet olsun gıtmış ve arkasından buyuk bır ız bırakmıs anlasılan. :(
    Tekrar Allah rahmet eylesın. Mekanı Cennet olsun. :)

3. Cevap: Patrick Swayze öldü

Ölümüne çok üzüldüm..harika bir oyuncu kayıp gitti. Filmlerini özellikle de Ghost filmini kare kare ezberlemiştim.Güle güle Hayalet..:(
    Ghost filmi gerçekten çok çok güzeldi ve en çok etkilendiğim filmlerin başındaydı.Ne diyelim her nekadar gayri müslim olsa da Allah herkesin Rabbi'dir,rahmet eylesin..

4. Cevap: Patrick Swayze öldü

Bloom evet sevilen bir sanatcıydı ama hiristiyan bir kisiye Allah rahmnet eylesin mekanı cennet olsun denmez :) Cunku hiristiyan o senin inandıgın Allaha inanmıyor ok...

5. Cevap: Patrick Swayze öldü

İkaz için teşekkürler Progressive kızım henüz Müslüman yada Hristiyan ayrımı yapmayı bilmiyor. Aslında bir bakıma buna seviniyorumda belki yazdıkları yanlıştı ama o çocuğun gözünde bütün insanlar bir ve Aynı büyük güce, yüce varlığa inanıyorlar.
    Ben onun adına şöyle diyeyim Allah günahlarını affetsin :)

6. Cevap: Patrick Swayze öldü

Pardon Kızınmıydı Yaşına bakmadım basksaydım anlardim zaten de :)

7. Cevap: Patrick Swayze öldü

Hayalet filmiyle herkezin aklında güzel bir izlenim bırakan sevilen ve sevdiğim bir sanatcıydı ölümüne gercekten üzüldüm..

8. Cevap: Patrick Swayze öldü

ölümüne bende üzüldüm allah affetsin