Patates Cipsinin Zararları Nelerdir?

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Yasemin tarafından 3 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

 1. Patates Cipsinin Bilinmeyen Zararları  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/patates-cipsini-zararlari-98860.jpg]patates-cipsini-zararlari-98860[/IMGALT]

  Özellikle çocuklarımızın sürekli tüketmek istedikleri zararlarını her yerde okudğumuz ve bile bile çocuklarımıza alıp yemelerine izin verdiğimiz yada diyelim almak zorunda kaldığımız Patates Cipsinin zararlarından bashetmek istiyoruz sizlere yazımızda Patates cipsinin zararları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Patates Cipsinin Sağlığa Zararları çocuklarımızın bayıldığı patates cipsi, aslında çocuklarımız için zehirden farksız.Çocukların fazla pataes cipsi tüketmeis sonucunda kalp hastalıkları.şişmanlık yani obezite ve yanında birçok hastalıklara yakalanma riskini arttıyor.

  Çocukların günde iki paket cips yemesi aldığı yap oranının artmasına neden oluyor patates cipsi yiyen çocuklar resmen yağ içiyorlar patates cipsi tüketen çocukların gelecekleri tehlike altına giriyor.Patates cipsinin sigara kadar zararlı olduğunu biliyormuydunuz.Çocuklarımızı düşünüyorsak onlara patates cipsinin zararlarını anlatmaya çalışmalı onları daha sğalıklı başka besinlere yöneltmeliyiz.
   
Yükleniyor...
- Patates Cipsinin Zararları Forum Tarih
Patates Cipsinin Zararları Hakkında Bilgi Bunları biliyormusunuz 7 Eylül 2010
Patates Cipsinin Zararları Sağlıklı Beslenme ve Diyet 31 Ağustos 2010
Patates dolması nasıl yapılır? Kadınca 19 Mayıs 2016
Patatesin filizlenmesi nasıl önlenir Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016