Pas Pas Modeli

'El Becerileri' forumunda NURDİN tarafından 26 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Böyle bir çalışma bayan üyelerimizden gelirmi diye çok bekledim ama nerdee :f20:

Renk, desen, motif benden. Örmesi eşimdem :f118:

İp : Bildiğimiz sakallı ip
    Tığ: Paspaslar da 7, papatya motifin de 5 numara kullanıldı.
    Not : Papatya'lar pas pas'a dikilmeden içerisine slikon koyularak daha dolgun olması sağlandı):f196:

uygulayacaklara şimdiden kolay gelsin :f40:

2. Cevap: Pas Pas Modeli

çok güzelmiş emeğinize sağlık güzel bir yılbaşı hediyesi

3. Cevap: Pas Pas Modeli

Haklısınız Nurdin....Ancak genel olarak çalışan bayanlar olarak hazır almayı tercih ediyoruz galiba:f20: Eşinizin eline sağlık:f118:

4. Cevap: Pas Pas Modeli

Vallahi bravo:f118: Muhteşem bir ikilisiniz siz anlaşılan... Allah nazarlardan korusuunn :)

Yanlız bu paspasın boyutları nedir. Bana elbezi gibi geldi :f106:

5. Cevap: Pas Pas Modeli

ya aslında paspasın boyutları büyükte foruma resim olarak ekleyince bot kendi kafasına göre
    küçültüyor resimleri :f196::f106: siz ihtiyacınız olan yere göre ayarlayabilirsiniz boyutlarını :f40:

6. Cevap: Pas Pas Modeli

Ben size her şeyi bottan bilmeyin botumuzun günahını almayın demiyormuyum :f1:

Ben biliyorum niye öyle olduğunu. Öremediğin elbeziye paspas denirmiş tabi :f132:

7. Cevap: Pas Pas Modeli

bak bunu da komşumuz Songül Abla örmüş bizim modelden ilham almış:f40:

kapısının önüne sermiş hiçte elbezi gibi durmuyordu :f20:

8. Cevap: Pas Pas Modeli

Geçen sene bu tarz birşey ben de örmüştüm banyo için :f63:

9. Cevap: Pas Pas Modeli

Çok yaşayın Nurdin inanın görüntü banada elbezi gibi geldi:oops:Hatta benzer bir şekilde örüp göndermişlerdi bana:f106:
    Tabi şaka bi yana banyolar için çiçekli modeller güzel durur..

10. Cevap: Pas Pas Modeli

kesin bu fikri karınız söylemiştir

11. Cevap: Pas Pas Modeli

nurdin abi karınızın ellerine sağlk.eh artık bize de örüp örüp yollarsınız yılbaşı hediyesi olarak:)
    şaka yapıorum çok güsel olmuş ellerine sağlık karınızın.

12. Cevap: Pas Pas Modeli

Valla harika ama gerçekten elbezi gibi duruyor:f106: Eşinizin ellerine sağlık Nurdin.:f40:

13. Cevap: Pas Pas Modeli

Nurdin yakından bir resmini de ekleyebilirmisin gerçekten tek kelimeyle muhteşem olmus yarın ip almaya çıkıyorum ister inanın ister inanmayın ama papatyaların örülüşünü kim tarif edecek :(

14. Cevap: Pas Pas Modeli

nurdin abiiiii hadi gel bak tarifini beklioruss

15. Cevap: Pas Pas Modeli

bir sağ bir düz aynen devam mış :f106:

16. Cevap: Pas Pas Modeli

ama nereye kadar?hazan ablama bi açıklayıcı resimli bi anlatım yap beklio kadıncağız.

17. Cevap: Pas Pas Modeli

sanat eseri gibi ikiside çok güzel olmuşlar

18. Cevap: Pas Pas Modeli

:f30::f30::f30:

O ne biçim tarif yaww.. Yanlış tarif verdin bence bu Nurdin bulaşıkları yıkamadığında yıkatmak için olan tarifti.. Bir sağ bir düzzzz aynen devam :) :)