Parmaksız eldiven Modelleri yarım eldiven

'El Becerileri' forumunda Blue tarafından 26 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Lisedeyken çok heveslenmiştim bu eldivenlere ama anneannem parmakların üşür diye hiç almamıştı bana ben almaya kalktığımda ise artık herkesin elindeydi yani içime sine sine hiç kullanamadım şimdi oturup örsem mi bir tane aceba
    işte beğendiğim parmaksız eldiven modelleri

Parmaksız eldiven1. Parmaksız eldiven2. Parmaksız eldiven3. Parmaksız eldiven4. Parmaksız eldiven5. Parmaksız eldiven6. Parmaksız eldiven7. Parmaksız eldiven8. Parmaksız eldiven9. Parmaksız eldiven10.

2. Eskiden ne modaydı bunlar yaaa

3. ama nbenim parmaklarım üşür

4. Yapılışını her ne kadar anlamasam da kullanmayı seviyorum:f196:
    hem artık yeni çıkan modellerinde üşüdüğün zaman parmaklarını kapatabiliyorsun. Teşekkürler Blue:f196:

5. galiba bunlar eldiven yapmayı öğretiyor...
    teşekkürler

6. Bizden geçti artık.Yaşlandık artık. :(Genç kızlar gibi bize yakışmaz sanırım parmaksız eldivenler. ( Yaw ağır abi sözleri gibi mi oldu :f106:) Ama oğlumla,yeğenime örebilirim. Tabi bunlara baka baka becerebilirsem :oops:

7. niye öyle diyosun wsih bende çok seviyorum bu eldivenleri ruhumuz genç olsun:f106::f196:

8. Yawwwwwww bende çoluk çocukta görürdümm bu eldivenlerii acırdım yazık ip yetmemiş sanırdım... Demek modaymışş heeee.. Yaww allah akıl fikir versin ne diyeyim ben size süsünüz yüzünden herşey amacı dışında kullanılmaya başlamış...