Pantolon Ceket Uyumu Nasıl Olmalı

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 21 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

 1. Erkekler giyimlerine son yıllarda oldukça fazla ilgi göstermeye başladılar.Buda biz bayanların elbetteki hoşuna gidiyor.Kim istemez eşi sevgilisi şık ve kendine yakıştığı gibi giyinsin.Erkek giyiminde modayı takip etmek her zaman şık olmak demektir.

  [​IMG]

  Kumaş pantolon giyen erkekler için ceket seçimi nasıl olmalı

  Beyler Pantolon ceket uyumunu en rahat desenli ceketlerle yapabilirsiniz.

  Ekoseli ceket de bunlardan birisidir.Çünkü ceketin içindeki bir renkten seçeceğiniz pantolonla çok güzel duracaktır. Seçeceğiniz rengin ceketin içinde en az bulunan renk olmasına da dikkat etmenizi öneriyoruz.Dilediğiniz gibi ceketin içindeki farklı renklerde pantolonlarla uyumu tamamlayabilirsiniz. Sakın desenli bir ceketle yine desenli bir pantolon giymemelisiniz.

  Ayrıca Pantolon ceket giyerken renkten önce kumaşı göz önünde bulundurmanız en önemli kriterdir. Pantolon kumaşınız flanel kumaş ise ceket için uydurabileceğiniz çok geniş bir yelpaze var.

  Blazer tarzı ceketleri rahatlıkla giyebileceğiniz gibi, tüvit veya fitilli kadife ceketleri de flanel kumaş pantolonla rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kumaş uyumundan bahsedersek; gabardin kumaştan pantolonları kontrast kumaştan bir blazer ceketle tamamlamanız uygun olacaktır. Örneğin tüvit kumaştan bir ceketle çok şık duracaktır. Kadife pantolonların da en güzel yumuşak yün ve kaşmir kumaştan ceketlerle tamamlanması doğrudur. Yaz-kış giyilebilen chino kumaş pantolonlar ise yıkamalı kadife ceketlerle giyildiğinde spor bir şıklık sağlayabilirsiniz.
   
Yükleniyor...
- Pantolon Ceket Uyumu Forum Tarih
2012 Ceket Pantolon Takım Modelleri Moda Rehberi 28 Eylül 2011
Kısa boylu kadınlar nasıl pantolon seçmeli Kadınca 3 Mart 2014
Desenli Pantolon Modelleri 2014 Moda Rehberi 26 Ocak 2014
Yazlık Keten Pantolon Modelleri 2014 Moda Rehberi 3 Eylül 2013