Paint İle Resim Yarışması

'Eğlence' forumunda Wish tarafından 14 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Evet arkadaşlar nihayet paint ile karalama resim yarışması başlıyor. Paint programı ile hazırladığınız resim çalışmalarınızı 21/11/2008 akşamı saat 17:00 'a kadar bu başlık altına ekleyebilirsiniz.Saat 17:00 'dan sonra eklediğiniz resimler yarışmaya dahil edilmeyecek ve değerlendirmeye alınmayacaktır.Yarışma kurallarına BURADAN
    bakabilirsiniz.

Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim...

2. :f20:bu nedir ki Wish,cim benim anlamadığım bişey sanırım :oops:
    Teşekkürler ben bi ne olduğunu tam öğreniym dönerim tekrar :f106:

3. Yaww bu nasıl bir yarışma.. Ben hayatta beceremem resim yapmayı..:f106: Katılacak olanlara şimdiden başarılar..:f40:

4. İlk resim benden olsun o zaman. Ebatlarını pek ayarlayamadım ama :)

5. İşte benim harika karakalem çalışmammmm..:f30: Sakın dalga geçmeyin maksat yarışmaya katılmak..:f40:

6. Üzerinde durulunca demekki süper çalışmalarda ortaya çıkacak..Kutlarım Sitem ve Aysell..:f118:
    Herkesi bu güzel yarışmaya davet ediyorum ve şimdiden başarılar dilerim..:f40:

7. Katılacak olan herkese başarılar dilerim:f40:

8. başarılar arkadaşlar :f40:

9. bu konuda pek bir yeteneğim yok ama bir mansiyon ödülü alırım sanırım :f63:

10. ooo arkadaşlar harikasınız hemen bende başlıyorum hepinize başarılar :f40:

11. ben daha basliyamadım ama baslicam
    herkese iyi sanlsar
    sansız bol olsun
    :) :) :)

12. [​IMG]

:f106::f30: yarışmanın sonucu belli

13. Annecim bu da benim şakirim :f106::f106: Ama vaktim olursa cumaya kadar başka resim de yaparım

14. Ben bu eşsiz sanat eserime "Forumdaş catısı altında hepimiz birimiz birimiz hepimiz politikasıyla yola çıkan gülen insanlar " adını veriyorum:) (Biraz kısa bir isim oldu ama :) ) bakın bu resimdeki gülümseyen insanlar tüm üyeler ne güzel laylaylom oynuyoruz çatımızda bacamız tütüyorr tepemizde bir güneş her daim parlıyor.... ayy kendime hayran oldum picassomusun mübarekkk:D :D :D :D

15. Biz Bir Aileyiz

Buda Benden Ne Alakası Var dersenin Biz Bir Aileyiz Anlamında :f106::f106::f106:
    Hadi Bakalım Kim Kazanacak acabaaa
    :f20::f20::f20::f20:

16. hepiniz çok güzel yapmıssınız ama bir sualim var!
    ikinci resimi atabilirmiyiz?

17. Yarışmanın kuralları BURDA var Qarizma.. Sanırım aradığın sorunun cevabını orada bulabilirsin..:):f106:

18. bende katılacağım ama WisH olmaz didi o yüzden katılamıyorum yarışmacılar annelerinin yaptığı resimle katılamaz kuralı varmış :oops: ama benim annem çok güzel resim yapıyorduuuuu ;) :

19. aman yaa olmuyor bende vazgeçtim hepizze tekrar tekrar başarılar

sultanımmmm gel biz oyun oynuyalım :f20:

:f106::f106:

20. Baktım nesijcim yana döne burayı arıyor yardımcı olayım dedim
    herkese bol şans :f40: