Özlem sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Dark tarafından 10 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

bir görebilsem yüzünü beklenmedik bir şehirde ne yaprak düşer sonbaharda,ne yağmur...ne acı kalır yüreklerde,ne gözyaşı...bir değse gözlerin gözlerime ne hüzün kalır gecemde,ne matem...ne asiliği kalır yüreğimin,ne hırçınlığı...ne çok özledim seni bir bilsen...

Özledim, hasretim güzel gözlerine Sensiz günlerim geçmiyor, inan Rüyamda uzandı ellerim ellerine Gel artık, özledim, ne olur gel!

yürüyorum ama nereye gittiğimi bilmiyorum, karşıma her zaman sensizlik çıkıyor,ağlıyorum ama yanımda değilsin!sensizlik bu hayatta yaşayıp hiçbir şeyi hissetmemek...

uykularmı kaçmadı geceleri ansızın uykumdan mı uyanmadım ruyalarımda senimi gormedim sensızlıgmde senı dusunup azmı sıgara içmedim nerdesın kımlesın sen şimdi.sensizliğimde çaresizim ben seviyorum senı

telefonun tuşlarına bir can ekledim çekmeyen şebekeyi hasretle süsledim eyyy bu mesajı okuyan seni çok özledim...............!

karanlik aksamlarda mutsuz yarinlarda yanlizken uzaklarda gulmeyi unutmasevdigin seninle olmasada sevmeyi unutma sevmeyi unutmus olsanda sevildigini unutma.

bilirim buzdağıdır özlem eflatun sabahlarda bilirim kulaklarım çınladığında özleyenim vardır uzaklarda ve yine bilirim ki özleyenim Özledğimdir ASLINDA.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz; özlemle özlenmektesin sen varya sen özlemlerin içinde en çok özlenensin

yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz; unutma ki sevmek daima beraber olmak degil,sensizken bile seninle olabilmektir... şimdi yanında degilim belki ama özlemim ve sevgim hep seninle...

Şimdi uzaklardasın benimle değil,ben ise yalnızım seninle değil,adın kalbimde dilimde değil,kalbim seninle içimde değil,SENİ ÇOK SEVİYORUM elimde değil...

2. Cevap: Özlem sözleri

sevda denizinde geçsede ömrüm dalgalar hasretini dindirmiyor be gülüm.gönlümde fırtınalar kopsada volkan olmus bu yüregim.hasretindeyim be GÜLÜM.SENi ÇOK SEViYORUM BE GÜLÜM

sevgi gönülde ask kalptedir dostlar uzakta ama özlemi yüreklerdedir. en güzel günler sevenlerle birliktedir. ( O ) günleri özlememek eldemidir.??

Çok uzakdasin ßeni Duymazsin Unuttun ßeLkide HatirLamazsin..Hani DerDin ya Sen ßirtanemsin , ßirtanen ßurada Sen Neredesin .?

dun de bugunde yarinda hep yanindayim yanlizligi hissettiginde elini kalbine koy ben hep ordayim

gözümden süzülen yas denizlari islatiyor sevda kilim hasret derdi dokuyor çatlayasi deli yürek sen diye atiyor offfffffffff ela gözlüm askin seni bekliyor........

Sen hayatta nelerin zor oldugunu bilir misin? Sevmek degil, hasretini çekmek zor. gülmek degil, aglamaya ali$mak zor. Ya$amak degil, ölmek hiç degil, özleyipde kavu$amamak zor...

Askim Hakanim icin o Asker simdi cani neler ister simdi seni canindan cok seven Isil

Yildizlarla sana yüregimi yolladim,hasretini gömdüm içime,senin için agladim aradim çaresini aradim bulamadim.Nerdesin ciger parem gözlerine SUSADIM????

tutkuyu gordum gozlerinde sevkati sezdim ellerinde yelken actim denizlere gel be guzelim donelim eski gunlere

yanlızlık ne mavi suları olan denizlerde ne de kızgın kumları olan çöllerde kalmaktır yanlızlık bu şehirde bu insan kalabalığında seni arayıpta bulamamaktır

seviyorum desem dilehimsin desem sevgilim desem seni seviyorum ölesiye desem sen ne dersin

3. Cevap: Özlem sözleri

gülü sevdim gülmedim, gülden düştüm ölmedim, bir gün oldu görmedim, ben yarimi özledim,

Bırakma bei sevdiğim gidişine dayanamam Hasret göz yaşlarımla kendimi avutamam Dönerim dersin ama kadere inanmam Bıraktığın anılarla ben SENSİZ yaşayamam biriciğim......

baksaydın görebilrdin her şey gözlerimdeydi gözlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadımo bir damladasen vardın anlayamadın

Dünyada 2 Renk Gül olsuN, Biri Kırmızı Biri Beyaz, Sen Beni unutursan KırmızılaR solSuN, Ben seni Unutursam Beyazlar Kefenim OlsuN

bazen firtina bazen yagmursun bitsin bu hasret gel ne olursun susuz çöl gibi sana susuzum dünyalar benim olsada bilki sensiz mutsuzum...

Bu arta kalan hangi yaz aksaminin hüzünleri oysa birbirimizin yaralariyla sarmaliydik kanayan yerlerimizi yokluguna dayanabilirim sandim,oysa yoklugun bir siir ve ben sair olamadim

seni bekliorum belki gelirsin die gelmesende inan bitanem seni beklemek te güzel

4. Cevap: Özlem sözleri

• Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık... Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa...

• Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem...

• Sevdada Ozlem Olmalı Kı Yureklerde Kalsın, Ozlem Bırazda Acı Vermelı Kı Yurekler Sevdanın Degerını Bılsın, Yurekler Cesur Olmalı Kı Sevdalar Turku Tadında Olsun!

• Sevgılerın En Guzelı Senı Sevmek, Ozlemlerın En Guzelı Senı Ozlemek, Ve Hayatın Tadı Sabah Kalktıgımda Senın Var Oldugunu Bılmektır Bırtanem!!

• Günlerdir Kapımı Kimseler Çalmıyor. Göğsümden İçeri Yokluğun Sızıyor. Bir Demlik Çayım Var Tütünümde Geçiyor. Duvarlara Yazdığım Her Cümle Ağlıyor

• Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardından. Ne zaman güne$ batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum