Özgür Mesajlar

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 7 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

1. 2013 Özgürlük mesajları

Özgür Sözler 2012

Ben özgürlük bekçisiyim kendi hayatımın içinde zararlı Aşkları Sevgileri Korurum Kendi içimde..

özgürlüğe giden bu yolda elimi sımsıkı tut sakın bırakma özgür düşüncelerimin özgür kadını seviyorum seni.

Yarınlarıma Seninle Gelecek günlerimize birlikte Adım Atalım özgülük yolunda Birbirimizi Bırakmayalım Sevgilim.

özgürlük bir milletin Sembolüdür.

özgürüm derken senin sevgine kapıldım şimdi özgürlüğümü istiyorum senden özgürce yaşıyalım aşkımızı lütfen.

özgür oLan bir miLLet Demokrasiyi Kendine Aşılamıştır.

Adım gibi özgür Yaşamak istiyorum Sevgiler içinde Mahkum Olmak istemiyorum Adımı taşımak istiyorum hayatımda Ben özgürüm, özgürce yaşarım hayatı.

Kimseye Boyun Eğmedim Şu Gençlik Ateşimde ben özgür bir insanım bozamaz beni kimse!

özgürlük seni düşündüğümde kalıcı olur bedenimde sen yokken köle gibi yaşıyorum evimin dipsiz hücrelerinde.

Seni Seven 1 Mahkum Olacağıma, özgür ve tek başıma olurum hayata aşık olurum daha iyi.

özgür Mesajlarimin özgür insanı Senin gibi özgür yaşamak bana haram Senin gibi oLmak umutlarımın imkansız yaşaması..

Yarınlarıma Seninle Gelecek günlerimize birlikte Adım Atalım özgülük yolunda Birbirimizi Bırakmayalım Sevgilim.