Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Ayrıldı...

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 20 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen'in yaklaşık üç ay önce başlayan aşkları bitti.

Çift, önceki gün ayrılık kararı aldı. Özcan Deniz ile "Yaprak Dökümü" dizisinin Necla'sı Fahriye Evcen'in aşkları kısa sürdü. Üç aydır beraber olan çiftin, önceki gün karşılıklı konuşarak ayrılma kararı aldığı, ayrılık nedeninin ise Evcen'in kıskançlığı olduğu öğrenildi. Gelen haberlere göre ilişki, "Aşk Yakar" adlı yeni bir dizinin çekimlerine başlayan Özcan Deniz'in Fahriye Evcen'e yeterince zaman ayıramaması, bu kopukluğun ise genç oyuncunun kıskançlıklarını iyice körüklemesi nedeniyle çıkmaza girdi. Ve sonunda çift, "Bu şekilde devam edemeyiz, birbirimizi daha fazla kırmadan bitirelim" diyerek dostça yollarını ayırdı.

HazaN Ablacım sevinebilirsin.. Bak ayrıldılar..:f30:

2. eee fahriye hanım adamın işi var gücü var seninle mi uğraşacak. ... :f118:

teşekkürler aysel

3. Hazan gözün aydın

4. Bu hatunu yaprak dökümünde bir kaç kere izleme fırsatı bulmuştum dizide bile öyle bağrıyorduki buna bağırmak denmez bögürmek denir..:f30::f30:

Gerçek hayattada böyle çemkirdiyse adamı kaçırması gayet normal..:f30:

5. Gözüm aydın evet arkadaşlar teşekkür ederim zaten kendiside arayıp binlerce özür diledi nasıl yaptım ben böyle birşeyi diye eeee Hülya ablamız bile kaç kez affetmişti Kaya'yı değilmi banada affetmek düşer evimin önüne yıktığı bir kamyon dolusu papatyayı görseydiniz diliniz uçuklardı mahallenin tüm çocuklarının başına taç yaptık Özcancığımla birlikte :)

6. Yorum yok sadece :f106:

7. hadi canım sende sultanım ciddimisin :f118::f118:

8. Benim böyle öğğğğğğğğğğğğğğttttttttttttttt bir adamla çıkan kişiyle işim olmaz... Fahriye tamam benim için bu adamı (adammı acaba??) terketmiş olabilirsin ama artık benimle bir geleceğin olamaz. Bu sana son sözüm... Güle güle fahriyem..Allah yolunu açık etsin.. Dizide bile Oğuz denen uyusssla kaçtın cem kardeşimi bırakıp... Sonuçta dizi ama olsun ordanda sana bi gıcığım vardı...

9. Güzel bir dedikodu haberi emegine saglik Aysel ...( geçmis olsun Hazan sonunda kavusmussun özcanina ne mutlu sana :)))))) )