Otonuzun Çakmakliğina Takın Dinleyin

'Teknoloji Haberleri' forumunda Xena tarafından 24 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. FLASH BELLEK, HAFIZA KARTI, VS... İLE UĞRAŞMAYIN

Hiçbir cihaza gerek duymadan
    Oto çakmaklığına tak çalışsın.

Herhangibir müzik çalara ihtiyaç duymadan tak çalıştır.
    Kaynak Cihazda mp3 çalma fonksiyonu olmasına gerek yoktur , ürünün kendi decoder özelliği sayesinde MP3 ve WMA dosyalarını otomatik olarak çalar
    Cihaza entegre edilmiş 15 Kanal fm vericisi sayesinde , müzik dosyalarınızı , aracınızın müzik tertibatından kablosuz olarak dinlemeniz imkanını sağlar.

AVANTAJLARI
    İstediğiniz müziği otonuzda dinleyebilme imkanına sahip olacaksınız.
    Sürekli kaset yada müzik cd si almak zorunda kalmayacaksınız.
    Şarkı sınırı yok-Müzik aletinizde ne kadar parça varsa hepsini dinleyebileceksiniz.
    Kendinden 1 GB hafızalı dilerseniz, Flash disk ve hafıza kartınızlada kullanabilirsiniz..

2. güzel bi alet
    cd ve kaseti ortadan kaldırıyo
    mesafe uzak değilse aynı mesafeden ev veya
    dükkanınızdada aynı müzikleri radyo yardımıyla
    dinleme şansınız var
    emeğine sağlık xena

3. Paylaşım için teşekkürler Xena.
    artık cd cizildi bozuldu derdine son :f40:

4. Bizde kullanıyoruz. Üztelik bluetooth özelliği de var bunların.Yanındaki bir arabadan sevdiğin parçayı çalabiliryorsun. Ama bazen radyo frekansları karışıyo. O yönünün sevmedim.

5. Paylaşım için teşekkürler Xena
    İşimizi kolaylaştıracak bir alet

6. :f1: bu cihaz yüzünden artık arabamın çakmaklığı çalışmıyor dikkatli olun derim arkadaşlar :f40:

7. aaa ben almasam :f196:

arabamın çakmaklığı bozulsun istemem :f118:

8. Sizin derdiniz sadece sigara sanırım bakın adamlar ne güzel cihaz çıkarmış :f30:

Aslında şöyle bir şey yapmak lazım bu cihazdan alana çakmak bedava:f196:

Teşekkürler Xena:f40:

9. Şeyyy, kem, küm, sigaramı o da ne ben arabada sigara içmem ki... yani içemem çünkü artık her trafik ışığının üzerine bir kamera koydular emniyet kemerin yoksa, sigara içiyorsan vede cep tel ile görüşüyorsan anında bedava resmini çekip evine gönderiyorlar fotoğrafın parasıda baya bi tuzlu geliyo :f106: :f106:

10. Evet geçenlerde bizim arkadaşlardan birinin öyle bir resmi gelmişti baya bir yakışıklıda çıkmış:f118:

Bu resmi nerden çektim dedim
    Kırmızı ışıkda geç seninde resmini çekiyorlar ama önceden kuaföre gitsen daha iyi olur değsin bari
    fotoğrafın maliyeti 100 ytl miş:f30: