Otobüslerde En Çok Hangi Tiplere Rastlıyorsunuz

'Zaman Tüneli' forumunda CalviN tarafından 11 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

?

Otobüslerde En Çok Hangi Tiplere Rastlıyorsunuz

1. Kendisine yer verilmesini bekleyen teyzeler

7 oy
    14.9%
  2. Telefonla bağıra bağıra konuşan adamlar

8 oy
    17.0%
  3. İçeri yaşlı biri girince kafayı direk cama dayayan sanki görmemiş gibi dışarıyı izleyen şahıs

14 oy
    29.8%
  4. Ağlayan bebekler

2 oy
    4.3%
  5. Kulaklıkla dinlediği halde bütün otobüsün dinleyebileceği şekilde müzik dinleyen genç

6 oy
    12.8%
  6. Geveze teyzeler

10 oy
    21.3%

1. Otobüslerde En çok hangi tiplere rastlıyorsunuz?:f196:

2. yaşlılara yer vermek istemeyen sekil tarzı değişik tipler goruyorum..:f100:. ve çok rahatsız oluyorum onlardan:f107:

3. bende yaşlılara yer vermeyen tiplere çok rastlıyorum.
    sonunda şöför rica ediyorda öyle kalkıyorlar

4. İçeri yaşlı bir teyze veya amca girdiği zaman kafasını camla yaslayıp ya dışarıyı izler numarası yaparlar ya da uyuyor taklidi yapar.İşte o zaman deli oluyorum gidip döverek kaldırasım geliyor.

5. Telefonla bağıra bağıra konuşan adamlar

6. Kulaklıkla dinlediği halde bütün otobüsün dinleyebileceği şekilde müzik dinleyen genç :f20:

7. Ben bağıra çağıra konuşan adamlara çok rastlıyorum ama kulağında kulaklık olan gençlerden biri de ben olduğum için pek etkilemiyor :f30:

8. Telefonla bağıra bağıra konuşan adamlar:
    böyle insanlarda var :(

9. Aslında otobüslere pek binmediğim için hangi tip insanların olduğunu şu an bilemiyorum :f40:
    Yanlız toplum içinde dikkatimi çeken bangır bangır telefonu çalanlar ve neticesinde bağıra bağıra konuşanlar hep itici gelir.

10. Telefonla bağıra bağıra konuşan adamlar
    :f196::f100:

11. :f30::f30::f30:

12. Telefonla bağıra bağıra konuşan adamlar
    Otobüslerde telefonla konuşmak yasaklanmamış mıydı?:f196:

13. İçeri yaşlı biri girince kafayı direk cama dayayan sanki görmemiş gibi dışarıyı izleyen şahıslar çokk var bu ülkede rastlamdan bİNDİĞİM tek BİR otobüs yok :D

14. Beni en çok şehirlerarası otobüs yolculuklarındaki geveze teyzeler rahatsız etmiştir. :f40: Öğrenciliğimde Konya İstanbul arası pek çok geveze teyzenin hayat hikayesini dinlemişimdir.:(
    Sadece kafamı sallayarak :oops:

15. İçeri yaşlı biri girince kafayı direk cama dayayan sanki görmemiş gibi dışarıyı izleyen şahıslar gerçekten görüpte gelmezden olunuyor ...

16. benim yerimede döv okkan:)

17. İçeri yaşlı biri girince kafayı direk cama dayayan sanki görmemiş gibi dışarıyı izleyen şahıs

18. Telefonla bağıra bağıra konuşan adamlar malesef.

19. İçeri yaşlı biri girince kafayı direk cama dayayan sanki görmemiş gibi dışarıyı izleyen şahıs

genç erkekler oturuyor hiç istifini bozmadan ben kalkıp yer veriyorum.hiç umursamıyorlar birgün kendilerininde yaşlacaklarını düşünmüyorlar olsa gerek

20. Yer vermek zorunda olduğumuz yaşlı amca ve teyzelere bol bol rastlıyorum otobüslerde.