Oruçta sizi en çok zorlayan durumlar nelerdir?

'Zaman Tüneli' forumunda DiScOvErEr tarafından 21 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

?

Oruçta sizi en çok zorlayan durumlar nelerdir?

1. Açlık

5 oy
    14.7%
  2. Susuzluk

20 oy
    58.8%
  3. Sigarasızlık

6 oy
    17.6%
  4. hiçbirini aramam

3 oy
    8.8%

1. Ramazan ayında Oruçlu iken en çok neleri ararsınız?
    Oruçda en çok aradığınız şeyler nelerdir?

2. susuzluk

3. Sigarasızlık :(

4. Susuzluk tabikide..

5. Tabiki susuzlukk :f5::f9: suuuu:f65:su iştiyom yha

6. Öncelikle Wish sabah sabah ne sigarası.Sen sigarayı bırakmıyormuydun.Yemek yemeden ,su ,içmeden sigara içilirmi :f196:

Gelelim bana yemek yemediğim süre zarfında sigarayı çok aramam.Fakat Ramazan dışındada çok su içtiğim için suuuuuuuu :(

7. Tabiki bende ilk önce su diyeceğim ama neyse sigara ikinci planda kalsın :f30:

8. Daha bırakmadım Blueem. Gelme üzerime yakarım bak. :f196:
    Yaa Discoo çay neden yok şıklarda

9. Hiç oruç tutmadığım için bilemiyorum ama sanırım
    1- sigarasızlık
    2- ilaçsızlık
    3- susuzluk
    4- açlık olurdu

10. Sigarayı bırakmayı Ramazan'da bir fırsat olduğunu bildiğimize göre; Yaren, demişti ki 22.07.2009, 17:50'de:

"İnşallah bırakabilirsiniz.Zararlarını bile bile hiç acımadan tüketiyoruz. :( Bırakmayı düşünmedim dönem dönem azaltıyorum ama maalesef severek kullanıyorum.:oops:
    Bakanlığın yeni uygulaması çok çok iyi oldu ve reklamları etkileyici ..üzerinde uzun düşünüp bırakmak gerekiyor.Ve forumdaş olarak bu konuda bir kampanya başlatsak hiç fena olmayacak.."

...ve ertelendi bugüne geldik. Yaren, WisH ve sigara içen diğer arkadaşlar! Türkiye'de belki dünyada sigara içmeyenler forumu olur muyuz bilmem ama sigarayı bırakma kampanyasına bugünden itibaren başta ben varım! :f40: Ya sizler? ;)

11. bende bu gün çok susadım bende su diyorum

12. öncelikle secenekleri söyleyeyim.
    hiçbirini aramam

Sigara içenlere bir tavsiyem:f196:

Geçen yıl ramazan 1.günü sigarayı bıraktım ve o günden beri içmiyorum.Oruçlu iken gündüz zaten sigara içmiyorsunuz geriye kalan saatlerde bişeylerle oyalanın ilk günü atlatın geriye kalan günler daha kolay olacak.

ben bıraktımohhh beeeeeeee:f40:

13. susuzluk

14. Buda sorumu :f106:
    100de 100 susuzluk

15. Yaa ben ama açlığa dayanamadım bugün..

16. hiçbirini aramam gunduz full uyuyorum gece calsıtıgım için :D

17. En başta susuzluk geliyor benim için.Sigarayı gün içinde pek aramam ancak alışkanlık dolayısyla ister istemez bazen ufak hamleler oluyor ama hatırlanıyor.İlerleyen zamanlarda bundan da kurtulacağız.

18. hepsi vız gelir tırıs gider:D

19. bence açlık çünkü ben zaten gün içinde suyu aramayan biriyim yani su içmek aklıma bile gelmez ama sürekli dolabı açık tutan birisi olarak açlık diyorum ben

20. bencede açlık...gün içinde susamıyorum..suyu pek aramıyorum....
    o yüzden açlık...