Örgüden Cüzdan Yapımı

'El Becerileri' forumunda Ezlem tarafından 5 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Önce 5 zincirden halka yapıyoruz daha sonra içini 10 tane sıkı iğneyle dolduruyoruz.Sonra artırarak istediğiniz büyüklüge getiridiğiniz zaman katlayıp fermuarı dikiyorsunuz.İsteyen boncuk çiçek vs. süslemede yapabilir Kolay gelsin:f40:

2. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

o eskidendi diyebilirim bu pc lerden ve geriye kalan vaktimizi ev işleriyle geçirdiğimizi düşünüsek çok zor oturup elişi yapabilmemiz:f106:
    ama çok güzel görünüyor denemekte yarar var:f40:
    Teşekkürler canım

3. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

belin@y :f106:balık ayıklamaktan fırsat kalırsa cüzdan da yaparsın banada yaparsın degilmi cüzdan:f30:benimki kırmızı renk olsun canım:f196:

4. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

İlk örgü örmeyi öğrendiğim sıralarda (iyi hatırlıyorum orta okula gidiyordum.) bir tane örmüştüm annemin yardımıyla.Şimdi o cüzdan nerelerde bilmiyorum ama yine birinin yardımıyla bunlardan bir tane örsem hiç fena olmayacak. Bozuk paralara deri cüzdanlar dayanmıyor. Bunlar dayanıklı olur belki. Cüzdan da bozuk paradan kurtulmuyor ki. :f19:

5. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

:f40: ÇOK GÜZELLER TEŞEKKÜRLER CANIM AMA MALUM İŞTEN EL İŞİNE VAKİT YOK ÇOK SEVERİM AMA ELİM DEYMİYO ARTIK YAPAMIYORUM.

6. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

Çok şirin görünüyorlar.Teşekkür ederim paylaşımın için deneyeceğim bende yapmayı...:f58:

7. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

Yazın çok şık olurlar bence aynı renk çanta içinde :f40:

8. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

Çok şık duruyor vede pratik..
    Forumun hamarat bayanları birer tane hediye örerler sanırım..:)

9. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

:):) yaren abla sen hamarat deil misin??sen yapsan??:)

10. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

Örgüde pek hamaratlığım yoktur tabi birde vakit meselesi:f196:Yoksa örmeye kalkıştığımda yapamayacağım model yoktur:f63:

11. Cevap: Örgüden Cüzdan Yapımı

helllaaaalll ablama