ören bayan :D

'Eğlence' forumunda Kubra tarafından 11 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. can sıkıntısından ne yapacağım diye düşünüyorsanız bir kaç dakikanızı ayırıp şu ören bayana bir göz atın derim. Kadıncağızz bıkmadan usanmadan örüyorda örüyor takıntı derecesinde örüyor ne ördüğünü, neden ördüğünü anlayan varsa bi zahmet bana da anlatsın. Ben izlerken eyvah ip bitince elbisesini söküp örmeye devam edecek diye düşündüm ama düşündüğüm değil hiç düşünmediğim oldu.

2. Ören bayanın ne ördüğünü birde görebilseydim:(

3. modelinimi alacaktın İncicim görseydin :f106: :f106:
    paylaşım için teşekkürler Kübra

4. :f106: :f106: :f106: offf hazan ya ben sana gülüyorum halaaa ne espiri anlayışın var harikasın modelinimi alcaktın demezmisin süperdin:f40:

valla ne ördüğünü boşverelimde benden hızlı ördüğü kesin one hız öyle :f30: :f30:

5. Bu ören bayan ne kadar hızlı yaw motormu takmış ne :f106: paylaşım için tşkler KÜBRA emeğine sağlık :f40:

6. Ay! bende o kadar hızlı örerim, hemde modelini İncitanem' e gösteririm :f106: :f106:

Oy kıyamam... Üzülmeyin siz :f40:

Teşekkürler Kubra :f9:

7. yyaa bende video çalışmaz göremedim hiçbişeyy..

8. ören bayan da da ne yürek varmış:f106: ördü, ördü:f106: ipi bitti saçlarını ördü(saçlarımı süpürge yaptım sözünün yeni versiyonu:f106: ) helal olsun sana ören bayan:f40: :f40: çok güzel bir paylaşımdı keyifle izledim eline emeğine yüreğine sağlık KUBRA:f118: :f118:

9. Harika olmuş En sonun da aklıma dedim kadın cağız yoksa burnunumu bu sefer kesecek ne :f106: :f118:

10. ne örermiş valla sanki trikotaj fabrikası çalıyor sandım :f106:
    bu güzel paylaşımlarına teşekkürler

11. Maşallah yaw kadın 6 dakikada metrelerce ördü..:f20::f106:

Teşekkürler Arkadaşım..

12. Paylaşım için teşekkürler kübra...

13. Emeğine sağlık kübra
    Paylaşım için teşekkürler.

14. Hay maşşallah.:) Nazar değmesin. Ben 1 dk da bir sıra örene kadar afakanlar basıyo.İstemem maarifet ören bayanda kasın :f106: