orada yatan canavar mı?

'Haberler' forumunda ^GüL GüZéL!^ tarafından 18 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    Yüzüklerin Efendisi filminden çıkmış bir sahne. Tıpkı yaratık Gollum! İnsanı andıran tüysüz bedeniyle oracıkta sereserpe ve cansız yatan yaratık bir canavar mı? Şimdi herkes bunu konuşuyor. Geçtiğimiz yıl New York sahillerinde ortaya çıkan ve 'Montauk Canavarı' ismi verilen yaratığa benzeyen bir başka 'varlık' bu defa Panama'da hortladı.

Panama kentinin kuzey Cero Azul bölgesinde bir mağarada bir grup genç tarafından bulunan bu yaratık, şimdilik gizemin koruyor. Tüysüz bedeniyle yarı insan yarı hayvanı andıran ürkütücü yaratığı görünce gençlerin korkarak 'canavar'a saldırdığı belirtiliyor. Cansız bedeniyle göl kenarında bulunan yaratık, şimdi 'Yeni Montauk Canavarı' olarak adlandırılıyor.

Yaratık bilimiyle uğraşan bilim adamlarının tespitlerine göre cinsi bilinmeyen bir köpek olma ihtimali var.

2. Cevap: orada yatan canavar mı?

Tam Olarak Karar Veremedim Ama Konuları Açarken Biraz Daha Dikkatli Olmamız Bizim Ve Ailemiz İçin Daha İyi Olaiblir Gül Güzeli Tşekürler

3. Cevap: orada yatan canavar mı?

kötü bi haber oldu galiba özür dilerim ilginç bişi die paylaşmıştım ben kalpsizx

4. Cevap: orada yatan canavar mı?

Hayır Cnm bnm Mesela Resmin Yanında Düzenleme KarakterLeri varya Onları Tam Yapamamışsın Konun Süepr Beyendimm Anladınmı Cnm...

Zeus İlqilenmiş Zaten Tmm ;)

5. Cevap: orada yatan canavar mı?

alınmadım yeniyim ben öğrenmeye çalışıyorum forumu arada kusurlarım oluyo işte kusura bakmayın

6. Cevap: orada yatan canavar mı?

Yaa Cnm tmm Yargılamadım zaten ben

7. Cevap: orada yatan canavar mı?

paylaşım için tşkler msn sayfasındada gördüm ilginç bi yaratık