Opera Mobile Windows 7'ye Geliyor!‎

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 19 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Dünyanın en çok indirilen mobil web tarayıcısı Opera. Opera Turbo desteği sayesinde mobil cihazlara maksimum hız sağlayan yazılım, veri transfer oranını da düşürerek faturanızın kabarmasını kendi üslubunca önlemeye çalışıyor.

  Mobil tarayıcıların uyumluluk sorunlarını da ortadan kaldıran Opera Turbo, tüm Opera sürümlerinde yer alıyor olsa da Norveç'li ekip, yeni mobil sürüm için farklı planlar içersinde. Özellikle tablet bilgisayarlar Opera'nın yeni hedef cihazları olacak.

  Bu bağlamda Opera Mobile 11'de tabletlere özel optimizasyonlar yer alacak. Daha da önemlisi ise Opera Mobile'ın MeeGo ve Windows 7 sürümleri kullanıcılara sunulacak. Opera Mini ile AppStore'da yer alan Norveçli geliştiricilerin Opera Mobile sürümü konusunda yeni bir çalışmalarının bulunup bulunmadığına dair bir bilgi ise mevcut değil.

  Tüm dünyada 100 milyon mobil cihazda kullanılan Opera'nın hali hazırda Android, Symbian, BlackBerry ve J2ME sürümleri bulunuyor. Tabletleri de içine alan yeni versiyonlar ile birlikte Opera, Windows 7 ve MeeGo desteğine kavuşarak hemen hemen tüm mobil cihazlara ulaşmış olacak.

  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Haziran 2013
Yükleniyor...
- Opera Mobile Windows Forum Tarih
Opera Mobile Android'te Teknik Yardım 9 Kasım 2010
Opera Mobile Android Geliyor Teknik Yardım 6 Kasım 2010
Opera Mobile Emulator Teknik Yardım 24 Ekim 2010
Opera Mobile Android Telefonlara Geliyor Teknik Yardım 14 Ekim 2010