Opera Mini İçin Yardım

'Soru Cevap' forumunda MooNSTaR tarafından 7 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Opera Mini İçin Yardım edermisiniz lütfen teşekkürler şimdiden faydalı bilgileriniz için emeğinize sağlık..

2. Cevap: Opera Mini İçin Yardım

Opera Mini Kurulumu

Opera Mini'yi indirebilmeniz için, telefonunuzdan Internet'e bağlanabilmelisiniz. Telefonlar Internet'e bir erişim noktası kullanarak bağlanır ve çoğu telefon önceden yapılandırılmış bir WAP veya Internet erişim noktası ile birlikte gelir.

Eğer telefonunuzda yapılandırılmuş bir WAP veya Internet erişim noktası yoksa lütfen servis sağlayıcınıza başvurun.

Tarayıcı genelde telefonunuzun Programlar listesinde bulunur. Bunu çalıştırın.

İndirme bağlantısını etkinleştirin ve onaylama tuşuyla indirme işlemine başlayın. Çoğu telefonda joystick'e veya gezinme tuşunun ortasına basmak onaylama işlemini yapacaktır.

Telefonunuzdaki bildirimleri takip ederek kurulumu tamamlayın.

Opera Mini kurulduktan sonra, size Opera Mini'yi çalıştırmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Eğer çalışmasını istemiyorsanız, daha sonra telefonunuzun menüsünden Opera Mini'yi çalıştırabilirsiniz..

Opera Mini'yi Kaldırma

Opera Mini'yi kaldırmak için telefonunuzun uygulama yöneticisini kullanın. Eğer telefonunuzun mevcut WAP tarayıcısını kullanmak isterseniz, telefonunuzu yeniden yapılandırmanız gerekebileceğini unutmayın. Bir WAP profilini nasıl yapılandırabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için servis sağlayıcınızla görüşün.