Opera Boş Durmuyor

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 3 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Opera firması hiç boş durmuyor anlaşılan. Her gün yeni bir şeyler duyuruyor. Bugünküler ne mi?
    Opera Software ASA firması neredeyse artık her gün ya bir şeyler değiştiriyor ya da bir şeyler yayımlıyor. Bugün neler yeni diye baktığımızda ise karşımıza birkaç farklı şey çıkıyor. Biraz inceleyelim istedik…

Yeni Bileşenler Sayfası
    Örneğin, bugün itibariyle Opera’nın bileşenler sayfası tamamen yenilenmiş görünüyor. Yeni dizayn daha ferah bir görünüm ile beraber kullanıcıya daha kolay bir yönetim sağlıyor.

Opera Mobile Android Tanıtım Sayfası
    Bunun yanı sıra yine Opera bugün Opera Mobile’ın Android versiyonu için hazırlamış olduğu promosyon sayfasını yayınladı. Yine bu çerçevede bir masa üstü arkaplan resim yarışması düzenliyor. Tabii başlangıcı kendileri yaptı. Kazanan da tabii ki güzel Samsung i9000 GalaxyS ile ödüllendirilecek.Görünen o ki çok yakında Android versiyonlar için Opera Mobile yayınlanacak.

Opera 11 için 2. Büyük Yenilik
    Son günlerde sorulan bir soru var. Opera 11′in 2 büyük yenliği ne olacak? ” İşte bu soru çerçevesinde Twitter kullanıcıları tahminlerini göndermekteler hali hazırda. Genel anlamda tahminlere bakıldığında kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun Donanım uyumu, Şifre ve RSS senkronizasyonu gibi konularda yenilik beklemekteler ama muhtemelen yine ses getirecek bir yenilik olacaktır…

2. Cevap: Opera Boş Durmuyor

Çook talihsiz bir kaza sonucu bugün Operayı pc den kaldırdım :):f30: Yenilikler şu anda benim pek dikkatimi çekemez malesef :):f30:

3. Cevap: Opera Boş Durmuyor

Ne kadar büyük bir talihsizlik.Artık yapacak bir şey yok : İE nin takılmalarıyla uğraşacan gibi duruyor ya da FF ya da Chrome :D Neyse canım önemli ileriki zamanlarda FF ya da Chrome zaten bu yenilikleri getirirler siz de kavuşursunuz...Ne kadar sürer artık bilemem..

4. Cevap: Opera Boş Durmuyor

Hiç de öyle değil; aslında firefox ideal benim için ve hatırlatayım ben ie 9 kullanıyorum :f40: Operaya pek ihtiyaç duymuyordum :) Aksiliğin Operanın başına gelmesinin bir nedeni de bu olabilir benim için pek ehemmiyeti olmayan sadece tek bir özelliği için kullandığım "kırk yılda bir" gereksiz bir ayrıntıydı :):f30:

5. Cevap: Opera Boş Durmuyor

*İhtiyaçların sınırlı galiba.Adresi yaz siteye git bak çık :DDDD
    *Şeytan ayrıntılarda gizlidir

6. Cevap: Opera Boş Durmuyor

-*Evet benim sınırlarım senin sınırların olmayabilir bi bakıma bu konuda hemfirkir sayılırız yalnız "Kime yada neye göre sınır ?... " =)

-*İşte bak bu konuda haklısın belki de o yüzden ;))