Online makyaj yap

'Kişisel Bakım' forumunda HazaN tarafından 27 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Konunun başlığından da anlaşılacağı gibi sadece bayanlara özel bir paylaşım. Üzgünüm beyler bu konu size gelmez :f106:

  [​IMG]

  Tazz kısaca web 2.0 teknolojisi adını verdiğimiz bir yapıyla, bilgisayar için herhangi bir program yüklemeden yapılacak işlemin tarayıcı yani Explorer, Mozilla firefox veya Opera gibi tarayıcılar içinde çalışan sistemlerdir. Bu kısa tanımdan sonra gelelim sitenin marifetlerine. Tazz herhangi bir portre fotografınızı sitenin veri tabanına yükleyerek bu fotograf üzerinde makyaj yapabilmenizi sağlayan online bir site. Fotografınızın zoom’lu ve pixcelin yüksek olması, çıkan sonucun da okadar başarılı olmasını etkilemektedir.

  Site üzerine fotografınızı yüklemeniz için tabi önce üye olmanız gerekiyor. Site sahipleri sistemin nasıl çalıştığını anlamak için üye şartı gerekmeden çalışma yapmanızı kolaylaştıran bir izin vermişler.

  Sistemin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız burdan test edeblirsiniz. Buradan sisteme üye olabilirsiniz. Tazz sitesinde değişiklik yaptığınız bölgeler öncelikle dudak ve gözler, göz çukurlukları ve rimel bölgesi, bunun dışında ten renginiz ve son olarak saç şekliniz ile sonlandırıp önceki resim ve sonraki resminizi karşılaştırabliyorsunuz.
   
Yükleniyor...
- Online makyaj Forum Tarih
Online alışverişlerde cayma hakkı Zaman Tüneli 17 Mayıs 2016
The Elder Scrolls online Tanıtım Videosu Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
2014 yılının en çok oynanan online oyunları Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016
Yeni Ehliyet Değiştirme yenileme Online Randevu Al Teknik Yardım 7 Ocak 2016