One Direction İsimleri Ve Soyadları

'Medya Bölümü' forumunda Ceylan tarafından 12 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. One Direction Grup Üyelerinin İsimleri

One direction grubu ilk album yaptıkları günden bu yana çok seviliyor. Özellikle türkiyeye gelmesi için pek çok kişinin çalışma yürüttüğü grup o kadar çok ülkeye gidiyor ki ancak 2014 de ülkemize gelebilirlermiş. Grup yaşlar 19-22 arası değişen 5 üyeden oluşuyor.

Grup üyelerinin isimleri:

Zayn Malik,

Louis Tomlinson,

Harry Styles,

Liam Payne ve Niall Horan

2. sizi çok ama çok seviyorum I LOVE YOU ONE DİRECTİON!!!!!!!!!

3. one direction grubu çok tatlı
    özellikle harry styles ama yinede hepsini çok seviyoruz

4. One direction üyelerinden en çooooooooookkkkkkkkk harry stylesi seviyorum ı love you harry styles

5. bir arkadaş şöyle demiş, harry çok tatlı .afedersin ama o grup sadice harry le oluşmuyuor. hepsi tatlı. sen gerçik bir directoner değilsin. biraz bekle,olmak için

6. sizi çok seviyorum love you one direction

7. sizi çok seviyorum çooooooooooooook tatlısınız hele zayn sen yemin ediyom sanki şeker küpünden çılmişsın allahım bu ne dir yaaa zayn ben sibel ve arkadaşım devran size aşığız

8. sizi çok çok çok seviyorum sizin İstanbul'da bir konseriniz vardı size şapka atan kız benim en iyi arkadaşım ama artık onla konuşmuyorum. I LOVE YOU ONE DİRECTİON.

9. One Direction harika çok süper çok güzel çok yakışıklı

10. I LOVE YOU HENRY

11. Zayn ve liam i cok seviyorum

12. siz hala bunları seviyorsunuz duyduguma göre bunlar ataturke çok feci küfür ettiler bnce sevmeyin önceden bnde aşıklarıydım ama artık bıraktım :f106:

13. One Direction sizi çok seviyoruz Zayn Malik grupdan
    ayrılmana ramen seni de çok seviyoruz