ömür

'En Güzel Şiirler' forumunda incitanem tarafından 7 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Ezlem bunu beğendi.

2. eline emeğine yüreğine sağlık arkadaşım.Çok güzel bir çalışma olmuş:f118: başarıların daim olsun:f118:

3. İncitanem harika bir çalışma sergilemişsin, kutlarım seni..:f97: :f58:
    davamına dileklerimle....:f40:
    birde şiirlerin altına kimin olduğunu yazsanız....:f20:

4. Çok güzel bi çalışma incitanem paylaşım için teşekkürler..

5. Yazmıştım fatoş abla ama resme sığmamış:(

Bu güzel şiir tabikide CAN DÜNDARIN:f40:

6. Tek kelime ile Harika inci tebrikler:f40: :f40: :f40:
    Öğrendiklerini çalışmalara aktarman çok hoşuma gitti :f118: :f118: veeeeee (+rep) benden sanaaa
    Ayseli de tebrik ediyorum başarılı anlatımları için.:f40: :f40:

7. üzülme canım, bir dahakine inşallah, ben sadece hatırlatma amaçlı yazmıştım..:f63:

Can Dündarın "Ömür" şiirini okumamıştım, sayenden okumuş oldum,
    harika olmuş yeniden tebrikler, ayselide kutlarım yarımdımlarından ötürü:f118: :f40:

8. harika dizelerdi. Emeğine,yüreğine,azmine sağlık İncitanem. Çok başarılı birçalışma olmuş :f40: :f118:

9. Ellerine sağlık İnci Ablacım.. harika bir şiir.. harika bir çalışma..:f118: :f118: Tebrikler..

By-Tual ve YaşamSevinci sizlere de teşekkür ederim.. Elimden geldiği kadar anlatmaya çalışıyorum..

10. Şiir seçimi harika! Çok güzel bir çalışma olmuş, bir daha ki sefere şiirin yazi penceresini mause ile tutup az daha aşagıya kaydırabilirseniz tam süper olacak...

Ellerinize saglık İncitanem :f40: :f9: :f9:

11. manşallah bakıyorım dersler harika gidiyor gerçekten kutluyorum inci kardeşim harika bir çalışma olmuş ve inanıyorum dahada mükemmelleri olacaktır

12. [grade="FF0000 FF1493 008000 4B0082 0000FF"]Evet harika bir şiir emeğine sağlık inci tabiki çalışmanda hoş [/grade] :f118:

13. Harika inci çok güzel bir çalışma yapmışsın...

Seni alkışlıyorummm birtanemm:f9::f118:

ve

Bendende sana +rep..:f40: