ölüyorum....

'En Güzel Şiirler' forumunda Eco tarafından 17 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Eco

Eco

Uzaklaş....
    Yoksa sana dokunurum,
    Yoksa yasak tanımam Günahkâr olurum, günahım olursun.
    Kaç.....
    Görme,Görürsen hatırlama, Hatırlarsan ağlama.
    Gelme.....
    Yoksa sana dokunurum, Dudaklarına konarım Gözlerini esir alırım Kölem olursun, Gecelerce kölen olurum, Didik didik ederim hayatini, Benden başkasına yaşatmam seni,ben içimde yaşarım seni. Tarihini vururum, anılarını aşarım, Yüreğine saplarım kendimi, Bedeninde yatıya kalırım Teninde beklerim geleceğimi.
    Yaklaşma...
    Seni alırım, Senin olurum, Özgürlüğüm yoldaş olur yanına, Sensiz düşüncelerim toprak olur.
    Taparım ...
    sana,yüreğine tapınak derim, Yüzünde güneşler beklerim.Gitmezsen sana dokunurum.. Sahiplenirim seni, Sana aşkı yaşatırım,
    Daha küçük aşklara katlanamazsın,

Benimle ölürsün......

2. ecoooo forumumuzda bir şairimiz daha varmışda haberimiz yokmuş.kalemine yüreğine sağlık.

3. sana,yüreğine tapınak derim, Yüzünde güneşler beklerim.Gitmezsen sana dokunurum.. Sahiplenirim seni, Sana aşkı yaşatırım,
    Benimle ölürsün......

emeğine sağlık eco:f40:

4. çok güzeldiiiiii ne denilebilirki dizler su misali akmış gitmiş kaleminiz daim olsun

5. vay anam ben yıllardır bir şairle kaomşuymuşumda haberim yokmuş
    eceo içinde cevheri çıkar artık ya harika olmuş ellerine sağlık :f118: :f118:

6. paylaşım için teşekkürler Eco emeğine sağlık

7. harika olmuş gerçekten aramızda ne şairler var daha kimbilir;) :
    eco öyle güzel bir anlatım ki emeğine yüreğine gönlüne sağlık çok güzeldi teşekkürler :f118: :f118: :f118:

8. Çok güzeldi eco, yüreğine sağlık..

9. Anammmmm :f73: hayırdır Eco şairmi oldun :f106: şasırttın beni valla :f63:

Paylaşıma tşkler kalemin daim olsun :f118: :f118:

10. eco bu güzel dizeleri yazan kalemin daim olsun yüreğine sağlık :f118: :f118: :f118:

11. Eco kardeşim, dizeler almış başını gitmiş, devamını paylaşman dileğimle :f118: :f40: :)
    yalnız yine yinelemek istiyorum, şahsa münhasır yada alıntı diye altta minik bir not düşseniz diyorum hani:f17:

12. Yüreğine sağlık Eco paylaşımın için teşekkürler :f40:

13. Emeğine sağlık eco
    Paylaşım için teşekkürler.

14. Harika dizeler Eco eline sağlık teşekkürler...:f40:

:f9: :f9:

15. [TABLE="width:70%;background-image:url('http://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/24.gif');border:1px solid purple;"][CELL="filter:;"] Seni alırım, Senin olurum, Özgürlüğüm yoldaş olur yanına, Sensiz düşüncelerim toprak olur.
    Taparım ...
    sana,yüreğine tapınak derim, Yüzünde güneşler beklerim.Gitmezsen sana dokunurum.. Sahiplenirim seni, Sana aşkı yaşatırım,
    Benimle ölürsün......[/ALIGN]
    [/CELL][/TABLE][/ALIGN]

Güzeldi emeğine sağlık:f118: :f118 :