Ölüm Sözleri Kısa

'Karışık Sözler' forumunda EyLüL tarafından 3 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. Kısa Ölüm Sözleri
    Ölüm Sözleri Kısa Ölüm Mesajları

• Feryadima sahit gökteki yildizlar gelinlikkefenii giyiyorum, kabrime melekler gösyasi döküyor unut beni be can ölüyorum …
    • Sen Ölümü Bile Göze Aldığım Sevgili, Sen hayatımı Hiçe Saydığım Sevgili, Sendin Beni Bırakıp Giden Zalim Sevgilim..
    • öLüm insanları Bekleyen ışıktır..
    • Seni Sevmekse Kaderim Severim, Senin için öLmekse Alın yazım öLürüm Gülüm…
    • sevmek seninle yaşamak isterdim seni yazıp seni çizmek isterdim hayatıma, şimdi sadece ölümü düşünüyorum sensizliğimde..
    • Aşk Seni Sevmekse Aşık Oldum öLmek gerekiyorsa Senin için öLümüde severim senin için…
    • Biz Ne hayata bağlı kalırız Bu Alemde Neden Hayat Bizi Yaşatır bu Alemin içinde, öLümle Arkadaş Olmuş gecelerimiz Biz gecelerin Adamıyız.
    • Aşk için DOğmadım ben Aşk için Öleyim…
    • yarınsız sabahlarımın, tatlı rüyaları olsaydın keşke, sadece yarınlarımda yeni ölümler getirdin bana..
    • Ne Derdime Çaresin Ne Geleceğime Vesile, Senin iÇin öLürüm her gece…
    • Ayakta ölmek, dizüstü yaşamaktan iyidir – Tactius
    • İnsanlar uykudadır, öldükleri vakit uyanırlar – Hadis-i Şerif
    • Kabre yılanlar dışardan gelir sanmayınız Sizin kötü amelleriniz kabirde sizin için engerek yılanıdır – Abbadi
    • Ölenin kıyameti kopmuştur – Hadis-i Şerif
    • gitsemde kalbim seninle, gülsemde göyaşlarım ağlar içimde, hatıraların içinde ağlarım her gece ölüm bile güzel gelir sensiz geçirdiğim günlerde..
    • hayatımın bir anlamı vardı, gözlerimin bir rengi vardı, sevdamın bir adı vardı, Ölüm hepsini Aldı Gittin ya öldüm gülüm…
    • öLüceksem Senin için ÖLürüm Yaşarsamda Senin için yaşarım gülüm, Senin için yaşarken öLmeyide severim..
    • seni sensiz değil seni bensiz yaşamak koyar bana…
    • Hayatı Seninle buLmuşken öLümü Seninle Yaşadım neden böyle OLdu insafsız Neden!
    • nefessiz kalmamak için sevdim gözlerini üşümemek için tuttum ellerini, ağlamamak için inandi saf duygularım sana, ya sen ? ölüm’ü emanet ettin gittin bana..
    • öLüm Kalbime işliyor her gece sen benden gittin gideli!
    • Yaşarken ölmek böyle birşey olsa gerek seni sensiz yaşarken bana attığın yalanlarla ızdırap çekerken ölümü yaşamak böyle birşey olsa gerek!
    • Toprak Olarak geldik Toprak oLarak Göçeceğiz Bu yalan Dünyadan..
    • hani Sevenler Vardır birbirine yeminli, hani yeminli insanlar vardır birbirine sevdalı, keşke ölüm olmasaydı bizde yaşasaydık Bu Aşkı…
    • Yaşayan herkezin Sonu Toprak..
    • Seni, Seni tanıdığım Gün Evet işte Hayat Bu! Dedim, ve Sen Her Gün Beni Yavaş yavaş Bitirdin! Ölümle Bir Başıma Bıraktın beni yalancı Sevgili!!!
    • öLmekten Korkmayın Çünki Birgün Herkez öLücek..
    • iLKBaHarım OLmanı isterdim Gülüm, SON Baharım OLdun Benim…
    • Sevenler Gece öLürmüş derler ya bebeğim ben senin için ne gece ne gunduz oluyorum her saniye senin için hayata küsüyorum!
    • Herşeyin Bir Güzelliği Vardır, Nasılki yaşamayı Seviyorsak öLmeyide Sevmeliyiz.
    • öLmeyi Sevenler Yalan Dünyada imanı kuvvetli oLanlardır Sadece! imanı Zayıf oLanlar Daima öLümden Korkarlar.
    • öLüme Gülerim, Gülüme öLürüm ßeßeğim.
    • öLüm öLüm Ne KeLime GüLüm!!! Ben Senin iÇin yaSamayı göze Almışım!!!
    • Yaşasakta bir sebebimiz yok artık, öLümle Kankayım Artık!
    • Çaresizlik vurdu bedenimi, sensizlik bitirdi düşüncelerimi, güzel hayallerim yarıda kaldı, ölüm gibi geldin gittin sevdiğim..
    • Ölüm ile ilgili düşüncelerimsin, sen benim yaşama sebebim ve ölüm sebebim olucak tek varlıksın sevgilim..
    • Seni Aradım Her Sonbaharın Güneşinde, Seni Bekledim Boğazımın Düğümlendiği Anlarda, Sen Yoktun Hiç OLmadın Yanımda..
    • gönül bu ne dert dinler ne keder sadece sözlerin yeter ölmem için güLüm!
    • Kimler Geldi Kimler Gecti Hayatımdan, Sen yaşam Gibi Geldin Ölüm Gibi Gittin Yanımdan..
    • Ayrılıktan Zor belleme öLümü Gülüm Ben Seninle Hayatı Sevmişken neden bana bu zuLüm?
    • Seni Dinlerken Severdim hayatı ve hayatın renklerini sen gidince anladım ızdırab ve ölümün çilesini…
    • Ölümü istemek güzel değildir Ölüme hazırlıklı olmak güzeldir – Mehmet Feyiz Efendi
    • Ölümün bizi nerede beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim – Montaigne
    • Ölüm, bazen ceza, bazen bir armağan, çoğu zaman da bir lütuftur – Seneca
    • Ölülere kötü söylemeyin Zira bu sebeple hayattaki yakınlarını incitmiş olursunuz – Hadis-i Şerif
    • Ölüm eski bir şeydir, amma her insana yeni görünür – Turgenyev
    • Sana nasihat edici olarak ölüm yeter – Hadis-i Şerif
    • Üç şey ölümün ardından kabre gider: Ailesi, malı ve ameli Bunlardan ikisi döner, birisi kalır Dönenler: ailesi ve malı, kalan da: amelidir – Hadis-i Şerif
    • Meyve veren ağaca kuru denilmediği gib, eseri devam eden zevâta da ölü denmez – Süleyman Hilmi Tunahan
    • öLüm Kalbime işliyor her gece sen benden gittin gideli!