Okulların açılış tarihi ertelendi

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 29 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Okulların açılış tarihi 2010,

Okullar 20 Eylül Pazartesi günü açılacak

Milli Eğitim Bakanılığı okulların açılış tarihinin bir hafta ertelendiğini açıkladı..

MEB'in açıklamasına göre; daha önce 13 Eylül Pazartesi 2010 tarihinde okulların açılacağı duyrulmuştu.Ancak okul açılış tarihi Ramazan Bayramı’nın 9 - 11 Eylülde olması sebebiyle bir hafta ertelenerek 20 Eylül Pazartesi olarak belirlendi.

Fakat ilköğretim birinci sınıfa başlayan öğrenciler okula uyum programlarına 13 Eylül’de başlayacak.

Eğitim/öğretim yılı takvimi ise şu şekilde;

Okul öncesi ve ilköğretim birinci sınıf öğrencilerinin eğitim-öğretime hazırlanması 13 Eylül 2010-17 Eylül 2010 tarihleri arasında yapılacak.

Birinci kanaat dönemi 20 Eylül 2010’da başlayacak ve 28 Ocak 2011 Cuma günü sona erecek.

Yarıyıl tatili 31 Ocak-11 Şubat 2011 tarihleri arasında olacak.

İkinci kanaat dönemi 14 Şubat 2011 Pazartesi günü başlayacak ve 17 Haziran 2011 Cuma günü sona erecek.

2. Cevap: Okulların açılış tarihi ertelendi

Daha Tatile Girmeden Okulların Açılışını Veriyolar.MEB İyi Çalışıyor.:)

3. Cevap: Okulların açılış tarihi ertelendi

Aman Yaren Ablamm bir kapansın da açılışı sonra düşünürüz yaw naptınn:):)

4. Cevap: Okulların açılış tarihi ertelendi

Ne güzel işte bir hafta geç başlayacaksınız.;)Fazladan bir haftalık tatil planınızı ayarlayın diye erkenden haber veriliyor sevinmelisiniz.:))

5. Cevap: Okulların açılış tarihi ertelendi

Bu yaz tatilim olmadığı için plan yapamıyorum Yaren Ablacım yaa:f196:

6. Cevap: Okulların açılış tarihi ertelendi

MEB nerden tatil cıkarabilirid diye ugrasıyo gecende 19 mayıs tatildi anladık ama 20 mayısda tatil oldu hani liselere olsa anlarız biz de tatil olduk.Almanyada tatiller 2-3 hafta(yaz tatili)

7. Cevap: Okulların açılış tarihi ertelendi

Benim içinde süper bir haber :)