Okullar ne zaman açılacak Eylül 2013

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Yasemin tarafından 14 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. 2013 Okullar ne zaman açılacak Eylül

Ağustos ayının ortasının gelmesiyle birlikte okulların açılmasına neredeyse bugün itibariyle tam bir ay var.Eylül ayında yeni Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencileri ve aileleri büyük bir telaş ve koşturmaca bekliyor olacak.Merak edilen soru okulların Eylül ayının kaçında açılacağı sorusu sıklıkla sorulur oldu bu sorunun yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.Öğrenciler geçirdikleri 3 aylık uzun tatilin ardından Eylül ayında ders başı yapacaklar.

Sevgili Öğrenciler 2013-2014 eğitim öğretim yılına 16 Eylül Pazartesi günü başlayacaklar. Tüm öğrencilerimize güzel bir Eğitim Ve Öğretim yılı geçirmelerini diliyoruz.Yalnız küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum yine her yıl olduğu gibi bu yılda İlköğretim 1. sınıf öğrencileir okulların açılmasından bir hafta önce okula başlayacaklar.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/okullar-nezaman-aciliyor-93553.jpg]okullar-nezaman-aciliyor-93553[/IMGALT]