okul

'Eğlence' forumunda barışkolik tarafından 8 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. şimdi..elbette bu forumda benimle aynı fikirde olanlar vardır..(olmıycağını sanmıyorum):f106:

O dan sonra Ö
    K den sonra L
    U dan sonra Ü
    L den sonra M

okul= ölüm

2. Bütün öğrencilerin psikolojisi bu.............Halbuki okul bitip gerçek hayatta yüzleşince ne kadar aranılır bir mekan olur orası..................

3. hayat zaten bir okul. karşılaştığımız engebeler sınav.Sınavlardan aldığımız notlar günahlar ya da sevaplarımız. Sonunda yani karnemizde pekiyi yada zayıf. Mükafatımız cennet yada cehannem. Tabiki okuldan sonra ölüm.

Ben böyle düşünüyorum. Biraz senin düşüncenden farklı ama....

4. wish le aynı fikirdeyim

5. aslında katılıyorum..süper yorum wish abla

6. Kimin Şekerriiiiiiiiii..Helal sana Şekerciiimmm..Aynen katılırım..:f118:

7. wish le aynı fikirdeyim

8. yani öyle bir yorum yapmış ki onla aynı fikirde olmayana aşkolsun

9. Evet çok güzel olmuş wish yorumun..............

10. Ben de Wish'e katılıyorum :f19:

11. aynen canım

12. wish'e katılıyorum çok güzel yorumlamış...

13. Wish bu ara seni filozof gördüm yani... Allahtan fikrini söyledin... Herkes katılıverdi bir anda.... Bu arada ÖLÜMDEN sonra OKUL olacak değil ya bende katılıyorum...:)

14. Güzel bir pencereden bakmış Dileğim düşüncelerine bende tamamen katılmaktayım
    diğer pencereye geçtiğimde ise okul zamanında tatilleri dört gözle bekler, yazılı günleri hastalanır, sözlüye kalkmamak için sıranın nerdeyse altına saklanırdım ama şimdi o günler burnumda tütüyor :(

15. hazan ablacım ben sana çekmişim öyleyse:D
    yani okulda sözlü günlerinde sıranın arkasına giderim hep...yazılı günleri hasta olmam ama çünkü bizim uyus hoca hemen 0 verir. hiç olmassa biraz yüksek puanım oluyo yazılıya girersem:f106:
    bu arada biyoloji ve kimya hocalarımı çok seviyorum.onların hakkı yenmessssssssssss

16. Kim sevmez kimya hocalarını nedense hepsi birbirinden şeker oluyorlar...

17. Metin Abi sen neden seversin kimya hocalarını acaba..Alla Alla..:f40: Hem hepsinin birbirinden şeker oldugu da nerden çıkmıs..:f106::f106:

18. anne herkes senin fikrine katılıyo ben katılmassam ayıp olur

19. Cevap: okul

katılıyorum valla bizim bi kimyacımıs var allah onu başımısdan eksik etmesin.yazılıya gelmeyeni tekrar yazılı yağıo yha şaka gibi.hemde hile yapıp gelmediklerini bildiği halde...çok hoj bi kadınn

20. Cevap: okul

herkes katılmış şimdi oyun bozanlık yapsam olmaz dimi bende Wishime katılıyorum :f63: