Oktay Usta'nın Un Çorbası Tarifi

'Damak Keyfi' forumunda Blue tarafından 5 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Oktay Usta'nın Un Çorbası

Malzemeler :

* 3 çorba k. yoğurt
    * 3 çorba k. un
    * 1 yumurta
    * 1 su b. et suyu
    * 4 diş sarısmak
    * 1 çorba k. tereyağı
    * toz kırmzıı biber
    * tuz
    * su

Hazırlanışı :

Terbiyesi için karıştırma kabına 3 çorba kaşığı yoğurt ilave edin.Üzerine 3 çorba kaşığı un.Üzerine 1 adet yumurtayı kırın.Terbiyeyi karıştırın.Üzerine sıcak su ilave edin ılıtın.Tencerye 1 su bardağı et suyunu ilave edin.Tencereye sıcak su ilave edin.Suyu kaynatın.

Terbiyeyi tencereye ilave edin ve süreklikarıştırarak kıvamı bağlayın.Un çorbasının üzeri için ise tavay 1 çorba kşığı tereyağı ilave edin.Tereyağı eridikten sonra üzerine toz kırmızı biber ilave edip sos elde edin.Çorbayı servis tabağına alın.Üzerine tereyağılı sosu ilave edip servis edin.

2. Cevap: Oktay Usta'nın Un Çorbası Tarifi

pc ye fazla baktım galiba oktay ustanın un çorbasını ben biraz önce okey ustasının un çorbası diye okudum ve senin iyi bir okey oyuncusu olduğunu düşündüm :f30::f30::f30:

3. Cevap: Oktay Usta'nın Un Çorbası Tarifi

hahahahaa alemsin yahh okey kavurması varda çorbasıda uydu:d bizde okey oynarken masada ne yemek var dediklerinde akşama okey kavurması var derdik :d ellerien sağlık cnmm bu arada

4. Cevap: Oktay Usta'nın Un Çorbası Tarifi

:f30::f30::f30: Ustayımdır okeyde ama pc de değil :f40: anam babam yeşil örtü üzerinde oynananan okeylerde :)

5. Cevap: Oktay Usta'nın Un Çorbası Tarifi

Amerikalıların da dediği '' Forever Mercimek '' :)))