Öğretmenler Günü Mesajları Kutlama

'Karışık Sözler' forumunda EyLüL tarafından 11 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Başarım da sen varsın …kalbim ismini ansın.saygılar senin olsun… sevgili öğretmenim

Siz Öğretmenler sevgi Elçileri Siniz. Sınıfta Yaşama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Barış, Meslektaşları Arasında Demokratlığın Simgesisiniz.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum…

Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

24 kasım senin çiçeklerin ile dolu..

Vazifenizin kutsallığı karşısında saygı ile eğiliyorum.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenler mum ışığına benzerler,başkalarını aydınlatabilmek için kendileri sönerler.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim.

Bir melek vardır öğretmendir. bir şeytan vardır cahilliktir.

Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.