Öğrenciye Hitabe

'Eğlence' forumunda By RiZeLi tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. Öğrenciye Hitabe Oku    Ey haylaz öğrenci! Birinci vazifen,bütün birlerini kurtarmak,bütün öğretmenlere yalakalık yapmaktır.
    Sınıfta kalmamanın yegane temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. Sınıfta seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dişi yada erkek, inekler çıkacaktır. Bir gün sınıfta kalacağım diye endişelenirsen, sınıfta kalmamak için bütün kopya çeşitlerini deneyeceksin. Bu kopyalar arkadaşlarının kağıtları yada senin ufak yazıtların olabilir. Kopya vermeyen yada ispiyoncu arkadaşlar, bu dünyada emsali görülmemiş bir işkenceye mahrum kalabilirler. Cebren ve hile ile tımarhaneye benzeyen sınıfın, bütün köşeleri zapt edilmiş, bütün hocalar başında dikilmiş ve bütün inekler sınıf dışarı edilmiş olabilir. Bütün bu eziklikler içinde bile, bütün hocalar çok psikopat bulunabilirler. Hatta bu manyaklar egolarını tatmin etmek için birbirinden kazık sorular sormuş olabilirler.
    Ey kopyacının evladı!.. İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen,sınav kağıdını doldurmaktır.Muhtaç olduğun bilgi, cebindeki küçük kopyada mevcuttur!
     
Yükleniyor...
- Öğrenciye Hitabe Forum Tarih
16 Milyon Öğrenciye Müjde! Haberler 22 Şubat 2013
Yönetmeliğe Uymayan Öğrenciye Uygulanacak Yaptırım Merak Ettiklerimiz 29 Kasım 2012
Başarılı Öğrenciye Erken Mezuniyet Merak Ettiklerimiz 1 Mayıs 2012
Zekat Öğrenciye Verilir Mi Sorularla İslamiyet 22 Haziran 2011