Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

'Zaman Tüneli' forumunda Aysell tarafından 23 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

?

Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

1. Evet.Çünkü;

9 oy
    50.0%
  2. Hayır.Çünkü;

0 oy
    0.0%
  3. Ben zaten öğrenciyim =)

9 oy
    50.0%

1. Bildiğiniz gibi dün eğitim hayatı bir dönemini daha tamamladı. Belki şu an bir çok öğrenci okuldan kurtulmayı bir an önce büyümeyi istiyorlar.Bu öğrencilere çoğu büyük keşke şu an senin yerinde ben öğrenci olsaydım der. Peki ya siz öğrencilik hayatınıza geri dönmek ister miydiniz? Neden ?;)

2. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

Evet :f63: Çünkü çok güzeldi.Fakat mümkünse lise yıllarıma dönmek istiyorum :f47:

3. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

İlkokul yıllarım berbat geçti. Ama hayatımın en güzel zamanını orta okulda geçirdim. Lise dönemim de çok eğlenceliydi. Tembel, dersleri iyi olan, haylaz biriydim ve hiç okul asmadım o derece severdim yani :D

4. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

Ben zaten öğrenciyim (=

5. italyan

italyan Yasaklı

Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

Bende öğrenci olmaya çalışıyom işte:D

6. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

Tabiki ben de dönmek isterim...Düşünmeniz gereken tek şey genelde ders çalışmaktır....Ama bir paradoks gibi öğrenciler bir an önce okuldan kurtulmak isterler ama ileriki zamanlarda mutlaka okulu özleyip keşke derler...Benden tavsiye büyümek için fazla acele etmeyin.Düzgün ve dolu dolu yaşayın okulu ve çocukluğunuzu ve gençliğinizi..Dede konuştu :DDDD

7. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

bende 8. sınıf öğrencisiyim.6. sınıfa gerı donmek ıstıyorum çünkü bu sene son senem ama ben arkadaşlarımla geçirdiğim okul zamanlarının son bulmasını istemiyorum ve öğrencilik yıllarımın en kopuk yılıydı 6. sınıf yıllarım...

8. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

bende ögrenciyim :( :D aslinda okul güzel ama bazen dersler ve bazen gicik ögretmenler var.yoksa ben severim okulu;)

9. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

bende öğrenciyim we lise kadar eğlenceli yer warmıdır acaba gerçi hocalarımız için tam tersidir ya neyseeeee :)))

10. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

bende hala öğrenciyim

11. Cevap: Öğrencilik Yıllarınıza Geri Dönmek İster Misiniz?

BEN ZATEN ÖĞRENCİYİM!!!!
    Bitiremedm halla okulu..maşallah ama nedense bitirmek istemıorm cunku kankamı kaybetmekten cok korkuorm :D
    ama söz verdım kankama beraber Japonya turu yapcaz:D
    A-aaaaaaa konu dışına cıkmısm.. özur dılerm:D:D